Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyolcadik hónapban,mennyire...

Nyolcadik hónapban,mennyire gyakori hogy még nem nött sokat a mell?

Figyelt kérdés
Vannak barátnök akik,azt mondták elképzelhetö gondom lesz a tejjel. Orvosom mondja ne aggodjak.. Anyukám tömi a fejem a rossz gondolatokkal,barátom elhagyott még 5 dik hónapban,szóval kijár a rossz..

2021. máj. 19. 20:02
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Én csak az orvosra figyelnék oda, hiszen neki van témába vágó képzettsége.

Jó egészséget és fel a fejjel! A gyerkőc kárpótol majd azért, amit most rosszként élsz meg.

2021. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosra figyelj. Nem lett érzékenyebb a melled? Nem duzzadt meg kicsit? Óvatos mellmasszázs segíthet, ha már fájdogál is.


Egyébként meg, ha egyáltalán nem lenne tejed, ma már az sem probléma.

2021. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hulyeseg, egy millimetert nem nottek a melleim terhessrg alatt, ugyanazt a melltartot hordtam mint terhesseg elott, most 10 honapja szoptatok, szinten ugyanakkora melltartokat hordok, egy centit nem nottek a melleim, koszoni szepen a gyerekem, nem ehezik 😂😂 igeny szerint szoptatok. Nyugi tenyleg semmi de semmi koze a nagysagnak a szoptatashoz, garantalom, itt vagyok en elo pelda a 80 Bs melleimmel meg mindig :D
2021. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok, tegyem hozza erzekenyek sem voltak soha a melleim, ugy indultam szulni, hogy ugysem lesz tejem. Es megis elindult a tejem siman...tenyleg semmi de semmi koze a nagysagnak hozza. Unokatesom mar 8. Honaptol szoptatosteat ivott terhesen hogy legyen teje 🤦 azt allitotta csurgott a teje mar reg abszules elott, erdekes, csak 2-3 hetig tudott szoptatni. Ugyhogy errol ennyit, semmu koze hozza :)
2021. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem nőtt egy mm-t sem, mondjuk alapból kb semmi mellem nincs sajnos. Nem duzzadt meg meg semmi, nem lett tejem, bár azt mondják nem ezen múlik. Én nem is igyekeztem, hogy legyen. A kórházban töltött napokat végigsírta a babám, hazaérve a szájába nyomtam a tápszert és nem is raktam többet mellre.
2021. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem nőttek a terhesség alatt, viszont szülés utáni 4. napra lett tejem, na akkorra viszont durván. Egy éjszaka alatt vagy háromszor akkorák lettek. 10 hónapos a babám, még mindig iszsz. Az orvosra hallgass, a barátnőidnek nincs igazuk. Anyukádat meg lődd le, hogy támogasson inkább, ahelyett, hogy lehoz az életről, ha már az apára nem számíthatsz.
2021. máj. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A tej nem a mellmérettől függ, javaslom az LLL oldalát tanulmányozni. A tej nagy része szoptatás közben termelődik, a mell nem raktár. Ha szoptatni akarsz ne hallgass az ilyen badarságokra. Nekem egy picit nőtt csak, 1,5 éve szoptatok.
2021. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A korházban volt egy csaj hát alig volt melle, de olyan volt mint egy fejős tehén, szoptatott és fejt a kovi szoptatásig😁
2021. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi változás nem volt a melleimben a terhesség alatt. Nem nőtt, nem fájt, nem feszült, nem volt érzékeny, nem volt előtej, nem is nagyok alapból, mégis iszsz lett a babám és majdnem 3 éves volt, mire leszokott
2021. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sem terhesen, sem szülések után nem nőtt semennyit a mellem, sosem volt érzékeny sem, sőt, a szoptatás sem fájt. 3 gyermeket szoptattam 1-1 évig.
2021. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!