Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szül valaki December eleje...

Szül valaki December eleje környékén? Esetleg Kazincbarcika térségében?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Van valami panaszotok? Hol szültök, melyik kórházban? :-)
2010. aug. 24. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Kazincbarcikán lakom, de a megyeiben fogok szülni, januárban. Nekem a 2. babám lesz, már van egy kétévesem.

És Te hogy vagy? Hol és kinél fogsz szülni?

2010. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is barcikai vagyok és a második baba.

Itt szülök barcikán, de orvost most nem fogok szerintem választani. Az elsőt is a megyeiben szülted?

2010. aug. 24. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen őt is! Bár most másik orvost választottam, akivel eddig nagyon meg vagyok elégedve! Először itt Barcikán mentem el Váradihoz (a többiek még annyira sem voltak szimpatikusak, vagy saját tapasztalat alapján már eleve nem jöhettek szóba), de bár magánalapon mentem, de amit kaptam az egy nagy 0 volt. :-( Így maradt megint a megyei! :-)

Neked kislány vagy kisfiú lesz? És Te hogy vagy?

2010. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én az elsőt Váradinál szültem, de most nem fogadok:D

Már most jól vagyok csak a farkcsontom fáj.

Nem tudjuk mi lesz, szégyenlős:-)! Az első fiú most megyünk elsőbe. És neked mi lesz? Jól vagytok?

2010. aug. 24. 21:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is fiús anyuka vagyok, és úgy néz ki, az is maradok. Nekem kétéves a manóm. Jól vagyok, csak az UH-n láttak egy amnion szalagot, és elmondták az ezzel járó esetleges következményeket. :-( Bár nagyon ritka az ilyesmi, de sajna idegeskedhetek emiatt. Remélem, nem lesz semmi gond! Az elsővel végog feküdtem 4 hónapot, mert félidőben bevéreztem, szóval az sem volt zökkenőmentes!

Mi lesz a neve a picinek? :-)

2010. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor vigyázz magatokra, az elsővel én is feküdtem az első négy hónapot, én is véreztem.

Ha kislány lesz Liliána, ha kisfiú Bence. És nektek?

2010. aug. 25. 22:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Köszi! Szép nevek. Ma voltunk 4D-n, mert nagyon ideges voltam. Szerencsére vastag és hosszú ez a szalag, és ez a jobbik eset. Kisfiú lesz, és Bálint! Ha kislány lett volna, akkor Bernadett.

Te is vigyázz magatokra!

Adri

2010. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor szerencsére nincs baj!

A Bálint is szép név!

Jó babavárást!

Enikő

2010. aug. 26. 22:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi! Neked is minden jót! :-)
2010. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!