Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+1 hetesen a 2,3 mm embrió...

6+1 hetesen a 2,3 mm embrió nem túl kicsi?

Figyelt kérdés
Az orvos nem mondott semmit, csak hogy 3 hét múlva menjek vissza. Ráírta hogy élő embrió. Elvileg mutatta is hogy pulzál a szívcső, bár én nem láttam, de biztos úgy van ha ő mondja.

2021. máj. 21. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

És ha túl kicsi, mit csinálsz?

Élő embrió van, akkor mit tudsz tenni? Semmit.

2021. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6+1-nél olyan kicsi volt, hogy le se tudta mérni. A pulzálásra pedig nem mondta még rá, hogy élő embrió, csak hogy sejthető. Szóval ne aggódj, ilyenkor még ekkora.
2021. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es: Nyilván semmit nem tudok csinálni. Ilyenkor inkább arra kíváncsi az ember, hogy kinél ennyi idősen hogy volt, született belőle baba vagy vetélés lett a vége.

És igen, tudom, attól hogy másnál így volt, nem biztos hogy nálam is így lesz. De attól még kíváncsi vagyok hogy kinek hogy volt, mert érdekel.

2021. máj. 21. 17:35
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es köszi a választ!
2021. máj. 21. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkora ilyenkor még a mérési hiba, hogy nincs ennek jelentősége. Ha csak egy millimétert mér el, az már hatalmas különbségnek számít.
2021. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 6+0 hetesen 2mm mértek, azóta már 18 hetes kismama vagyok, és eddig minden rendben volt.
2021. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!