Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyi pénzből tartja el...

Ki mennyi pénzből tartja el nőként egyedül a gyermeket?

Figyelt kérdés
Mivel anonim oldal, felmerem tenni a kérdést, remelem senkit nem sertek meg. Babát várok és egyedül fogom nevelni sajnos. Felek.

2021. máj. 25. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem, hogy ez a kérdés így mérvadó számodra, hiszen mindenkinek mások a körülményei. A kérdés az, neked milyenek a körülményeid, van-e a lakhatásod, segítséged, hiteled, ebből fog kiderülni, kb. mekkora összegre lesz szükséged, nem abból, hogy màsok mennyiből nevelik.
2021. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Keleti országrész nyilván itt a fizu és a megélhetés is más összeg mint mondjuk Sopronban.

270.000 Ft összesen a bevételem.

Saját lakás,és autó,hitelem nincs így azt kell mondjam mi jól megélünk belőle tudok félretenni.

2021. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lakasom van, hitelem nincs. Segítségem anyagiakban nincs
2021. máj. 25. 17:11
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Én kb 500e per hó, lakáshitelem is van 90e.
2021. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem 160.000 lesz a gyedem :/
2021. máj. 25. 18:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Plusz családi pótlék, illetve gyerektartás?
2021. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ki fogtok jönni,lehet nem futja majd mindig mindenre,de ne aggódj ezen.

Add hozzá a családi pótlékot és a gyerektartást is.

Ha pedig vissza mész dolgozni könnyebb lesz. Kitartás,sokan neveljük egyedül,ki a kezdetektől,ki pár éves korától.

Én 3 és fél éves korától nevelem egyedül,most 12 éves és nekem is voltak meg szerintem lesznek is nehezebb időszakok. Az hogy van lakásod már egy könnyebbség.

Kitartás,2-es voltam.

2021. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
Ilyen az, amikor azt hiszik a nők, hogy egy "véletlen" gyerekkel hozzá tudják kötni magukat a faszijukhoz annak reményében, hogy majd örökre eltartja őket. Nem jött össze.
2021. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 8!:)

Te nagyon idióta vagy, már ne is haragudj meg. Keress boldogságot az eletedbe, és ne itt névtelenül ismeretleneket bants:)

2021. máj. 28. 14:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!