Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kimaradt a havi, de a tünetek...

Kimaradt a havi, de a tünetek megvannak?

Figyelt kérdés
1.-én volt peteérésem, pont aznap együtt is voltunk párommal. 9.-én már elkezdtem érezni hogy meg fog jönni (fáj, érzékeny a mellem, szurkál a hasam, nagyon érzékeny lettem, erős hangulatváltozások...). 15.-én meg kellett volna jönnie. 27.-e van. 12 napja késik, de a tünetek és a meg fog jönni érzés az megvan. Veletek volt már ilyen? Szerintetek esetleg teherbe eshettem?

2021. máj. 27. 06:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

tesztet nem áll szándékodban csinálni így közel 2 hét késés után?

igen lehet baba.

2021. máj. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szándékomban áll, amint megjön a fizetésem veszek is, de sajnos még egy 1000esem sincs jelenleg. :( múlt hónapban sajnos beteg voltam, és a táppénz nem túl sok. A számlákra elég volt kb.. pár nap múlva tudok venni, addig csak kíváncsi voltam járt e így valaki, van e valakinek tapasztalata erről
2021. máj. 27. 06:20
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Tervezitek a babát? Azért kicsit erős hogy ha tervezitek, de egy ezresed sincs.

A gyed se lesz sokkal jobb mint a táppénzes fizu.

Menzesz szerű tünetek megmaradnak terhesség esetén is.

2021. máj. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem tervezzük, de ez bonyolult. Az pedig hogy mert beteg voltam ki kellett hagynom 3 hetet...nos nem tudom... te nem voltál még gondolom. Szóval köszönöm a válaszodat. Kívánom hogy maradj mindig ilyen egészséges!
2021. máj. 27. 06:46
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Hogyne lettem bolna beteg, hasnyálas vagyok, olvass utána. Itt arról van szó, hogy tervezett gyerek volt-e mert ha nincs egy ezresed, inkább még ne tervezz. Ha magadra vetted, te bajod.

A kérdésre is válaszoltam igen, terhesen is lehet menzeszes tüneteket tapasztalni.

2021. máj. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem... nem akarsz babát, de pont az ovulaciód napján szeretkezel védekezés nélkül?
2021. máj. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, 8 éve nem esek teherbe. Az orvos azt mondta nekem ahoz segítség fog kelleni. Így ezzel sosem volt probléma
2021. máj. 27. 07:26
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Hát, akkor rossz hírem van, mert ha egy 300 forintos drogériás tesztre nem telik, akkor a 40-60 ezres abortusz még nehezebben fog kijönni.
2021. máj. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

A pms és a terhességi tünetek kb egyformák. Ovu napon az esély hatalmas.


Két hetes késés esetén már 6 hetes vagy, azt már látja uh is és a teszt is mutatja. Ha bemész az sztkba akkor a nőgyógyászaton segítenek, háziorvos is akár tud vizelettesztet csinálni.


Ha meg szeretnéd tartani akkor terhesvitamint már kellene szedni, bejelentkezni nőgyógyászhoz, elkezdeni az összes vizsgálatra az időpontot kérni, stb.

Ha nem akkor annak is el kell indulnia, mert nem 1 nap elintézni.


Nekem is megmondta 8 éve egy doki hogy nem lesz természetes úton gyerekem. Egy 14.napi pozitív ovutesztes napon sikerült.

2021. máj. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz?
2021. máj. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!