Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheshas vagy puffadas?

Lyoni kérdése:

Terheshas vagy puffadas?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 3. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt utoljára mensid? Azért ha terhes is vagy, ez már tizen akárhanyadik hét körül lehet, mert előtte nem nagyon van ilyen poci. teszt?
2021. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiammal kb a 24.héten, most lányommal kb a 14.en volt ilyen hasam
2021. jún. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, 15. hétben vagyok csak nem tudom eldönteni hogy puffadas vagy nem :/
2021. jún. 3. 09:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Eddig hogy nézett ki? :D Hogy változott? Úgy értem, hogy hirtelen lett-e ekkora, vagy fokozatosan. A baba még lent van ilyenkor, bőven a köldök alatt. De függ például az alkatodtól is, hogy mikor hogy alakul a hasad, meg a hasizom állapotától, és hogy szültél-e már, ilyenek. Itt van egy kép 15 hetes pocakról, de ha a google-be beírod, kb millió egy példa van, és nem is egyformák :) Szerintem neked ez terhes has és puffadás együtt, vagy terhes has és felszedtél már egy kicsit pocira :)

[link]

2021. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem példul így néz ki a 4 hetes és a 13 hetes. Puffadás már a 4 hetesnél is megvolt, az azóta standard állapot :D

[link]

2021. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ reggel milyen éhgyomorra. Nekem reggel még nem volt sose puffadt, estére meg mint egy léggömb úgy néztem ki. Az, hogy már reggel is egyértelműen látszódjon, nekem várnom kellett kb a 16. hétig, és akkor is csak egy kis dudorka volt, póló alatt még észre se vették. Most a 22. héten már elég egyértelmű, de ez az elmúlt 2 hétben nőtt egy hatalmasat, addig elég szolid hasam volt.
2021. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!