Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a terhességi állapot?

Normális ez a terhességi állapot?

Figyelt kérdés
11+3hetes terhes vagyok,ötödik terhességem, volt már 4vesztésem az első 7 hétben, nekem ezek a hetek teljesen újak. Igaz most se ment minden zökkenőmentesen mivel 4hetig csak feküdtem hematóma miatt (vérzés, barnázás)! Hála istennek kiürült már nincs, tegnap voltam orvosnál minden teljesen rendben egy kis izgő mozgó van a pocimban 4,6cm ❤️ Már most teljesen szerelmes vagyok, de nagyon sokat aggódom 😔 van egy 10cm mióma (kifele növő) ez semmiben nem gátolja a babát, de műtétre vártam ez persze most elmaradt(becsúszott baba). Enyhe görcseim vannak, húzódik olyan mintha érzékenyebb volna a méhem, ha sétálok vagy állok érzem a derekam, dokival beszéltem persze mondta, hogy ez normális mivel babát várok plussz egy hónapig csak feküdtem! Persze kijövök az orvostól tök nyugodtan othon pedig ismét kattog az agyam, tudom abba kéne hagynom, de az előzmények miatt is nagyon félek 😔 igazából azt szeretném kérdezni, hogy tényleg normálisak ezek az érzések, hogy van egy kis mozgás és megérzem? Lefekszem elmúlik, de ez már így marad végig? Bocsánat lehet túl sokat aggodalmaskodom, de köszönöm aki válaszol 🙏
2021. jún. 4. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a fiammal való terhességem egy álom volt. Se görcs, se fájás, semmi az egész terhesség alatt. 2év 2 hónapos a fiunk.


1éves volt, mikor ujra belevágtunk a babába. Ő a 6.hétig volt velünk. 10.héten műtéttel vették el.

Ott valami megváltozott. Onnan a mensim is borzalom volt (niagara szülési fájdalmakkal).

Illetve az első 2 terhesség egyből megfogant, most a 3. 9hónapot váratott magára.


A pozi teszttől úgy a 20.hétig szenvedés volt. 7x véreztem, a derekam non-stop fájt. Illetve ha egy picivel is többet mozogtam olyan görcseim lettek, csak na.

Most 22hetes vagyok, lekopogom 2 hete élvezem a terhességet.

20.héten magnéziumot váltottam, illetve többet is szedek, nemtudom ez befolyásol-e valamit.

2021. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Uhhh akkor neked se volt könnyű,örülök hogy már jól vagy, bízom benne, hogy nemsokára énis tudom igazán élvezni, mert hisz tudod így mindig csak az aggódás van. Gratulálok a babához és továbbra is gondtalan és problémamentes terhességet kívánok 🙏❤️
2021. jún. 4. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj, nem bántásból, de ha ezt az orvosodnak nem hiszed el, hogy ez rendben van, akkor idegeneknek, akik totál laikusok, el fogod? Nem akar átverni, hidd el. Ha baj lenne biztosan azonnal meg akarna vizsgálni. (Gondolom.) Én is megérzek amúgy egy egyszerű átfordulást egyik oldalamról a másikra például, úgy, hogy eddig problémamentes volt a terhességem, tehát nem kellett feküdnöm meg semmi ilyesmi. Tudom, könnyű mondani, de próbálj megnyugodni, bízni az orvosodban és a babádban nem utolsó sorban :)
2021. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez nem bántás igazad van hiszek neki, de én bolond állandóan túl komplikálom a dolgokat! Valahogy el kell hinnem, hogy most már csak jó lehet és nem a múlton rágódni! Köszönöm 🙏
2021. jún. 4. 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Átèrzem a helyzeted. Nekem is 4 vesztèsem volt a 8-13.hèt között és most 16+3 napos terhes vagyok,de már lassan egy hónapja kórházban hematoma miatt.

Én is aggódom minden miatt. Ez a feszítő érzés nekem is van az alhasamban, pedig én aztán tényleg csak fekszem és szedem a No-spat, Magnerotot.

Sajnos, akinek rossz előzményei vannak, nehéz kizárni a múltat és nem parázni folyamatosan.

Én minden egyes estének örülök,hogy végre eltelt egy újabb nap.

Talán később ez változni fog,de jelenleg így érzek.

2021. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát igen nagyon nehéz, nagyon sajnálom ami veled - veletek történt 😔 Jézusom egy hónapja? Nekem nemkelett befeküdnöm habár véreztem is nekem 12x6mm volt. Neked mekkora? Remélem hamar túl leszel rajta és minél hamarabb hazatudsz menni🙏 nagyon sok erőt kívánok neked!
2021. jún. 4. 14:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Normális, bízz az orvosodban.
2021. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal nagyobb. 70mm*8mm

Igaz ennek már szervült egy része,de összesen ilyen nagy.

Azt mondta az orvos addig nem enged haza,amíg az onnan teljesen el nem tűnik onnan.

Kibírom én,csak a baba legyen rendben.

2021. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hogy vagy te és baba azota kérdező?sajnálom baba elvesztéseket
2021. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönjük szépen már a 29hetet tapossuk, minden rendben van! Sokat pihenek de már látom az alagút végén a fényt 🙏🥰
2021. okt. 2. 10:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!