Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyenek a méhen kívüli...

Milyenek a méhen kívüli terhesség jelei? 3 tesztet csináltam, mindegyik pozitiv, de még nem voltam orvosnál és nem is tudom mikor jutok el, így most ezen aggódom.

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok!
2010. aug. 25. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem halvány pozi volt a teszt és két naponta nem erősödött úgy mintha normál terhesség lenne..erős görcseim voltak, nyilallások a petefészkem körül nagyon erősen.., és vérezni is kezdtem a nemvárt után pár nappal..ne aggódj.
2010. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és még annyit, hogy már a nemvárt előtt öt nappal halvány pozit teszteltem..tehát elég korán..mivel a petevezetőbe ágyazódott be.
2010. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jajj ne legyél ilyen negatív!!! NIncs semmi gond és egészséges babát fogsz szülni 9 hónap múlva! ILyenre nem is szabad gondolni!!!!
2010. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van én is ezt mondtam magamnak, csak amint leedett, hogy tényleg gyerekem lesz most, egyből mindenki jött azzal a szöveggel, hogy jajj ne éld bele magad mert....és még ne is mond senkinek mert még ez meg az történhet, meg velem is ez meg ez volt, meg az xy is azt hitte aztán... és most már nem olyan felhőtlen a jókedvem, de megpróbálok visszabillenni a kizárólag boldogság-érzésbe. Az a babának is jobb lesz.
2010. aug. 25. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizony jól teszed, hogy nyugodt vagy!! A baba is érzi ha stresszelsz nagyon. Én pont ma voltam első uh-n, minden rendben volt persze, de én is végig ezen rágódtam... Nem szabad fölöslegesen előre izgulni. Amúgy vérezgetnél, és iszonyúan görcsölnél. Nekem is voltak/vannak görcsök de az normális. De inkább menj el minél hamarabb dokihoz és akkor nem kell izgulni!! :)) De minden rendben lesz, nyugi!!
2010. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló méhen kívüli terhes vagy, voltál? Hányadik héten derült ki ha az vagy/ voltál?
2010. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!