Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam nőgyógyásznál, Grav...

Avanna kérdése:

Ma voltam nőgyógyásznál, Grav 6 hét GS:24 CRL:3,4mm Szívhang nélkül . Lehet még szívhangja? Egy héttel ezelőtt ezek a méretek voltak:11*5mmpetezsák benne 2,7mm szíkhólyag.

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát elvileg 6 hetes? Gondolom még lehet. Engem a doki 7. hét előtt nem is fogad.
2021. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom könnyű mondani de ne aggódj mert még lehet szívhangja a kicsinek.Nem mindenkinek ugyanúgy alakul a terhessége.Lehet a 7.héten lesz vagy kicsit később.Drukkolok!Ha már tudod mi a helyzet írd már itt meg kommentben légyszives mert kíváncsi vagyok.Sok sikert!💕
2021. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen 6 hetes, már 5 hetesen is fogadott mivel sokat barnáztam így kaptam ezt a progeszteron exetist.
2021. jún. 8. 14:19
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze mindenképp megírom a fejleményeket
2021. jún. 8. 14:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, lehet még szívhang, ne aggódj! Ilyen pici terhességnél az is számít, hogy pl milyen minőségű volt az ultrhang gép. Mikor kell visszamenned?
2021. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a petezsák mérete elég nagy, ahhoz meg az embrió elég kicsi, illetve 6 hetesen kb már 5 mm-nek kellene lennie, de még bármi lehet belőle :) Szorítok hogy minden rendben legyen.
2021. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

1hét múlva kell vissza mennem.


Szóval pici az embrió mérete :/

Még bizom azért a csodában :)

2021. jún. 8. 15:43
 8/13 anonim ***** válasza:

Figyi én 6+1 hetesen voltam UH-n, napra pontosan tudtam mikor volt ovulációm, úgyhogy nem foganhatott később. Nekem ekkor a crl 2 mm volt, szívcsőpulzációval, petezsákot le se mérte. Azt mondta minden szuper, kontroll 3 hét múlva.

Holnap megyek vissza hozzá, de 1 hete elmentem máshoz mert nagyon izgultam, crl 18 mm és minden rendben volt. Behozta a lemaradást.

Legyen egy kis hited! Azt mondják 7 mm felett már mindenképp lennie kell szívműködésnek, a tied még nagyon pici. Látod nekem még kisebb volt, és mégis EGYELŐRE úgy néz ki minden rendben. De majd holnap kiderül.

2021. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm ❤️

Gratulálok :)

Van nagyon vágyunk már rá :)

Remmélem minden rendbe lesz holnap 😊😊😊

2021. jún. 8. 16:36
 10/13 anonim válasza:
Szia na mi let?
2021. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!