Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megkaptátok a masodik oltást...

Megkaptátok a masodik oltást is a várandóság alatt? 04.30-án kaptam az elsőt.

Figyelt kérdés
06.04-ét irtak a papirra. Akkor még ugy volt,hogy csak szülés után lehet felvenni a másodikat. Nem kaptam értesìtés hogy menjek a másodikra. Be adják ha jelentkezek vagy csak szülés után?
2021. jún. 10. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, meg. Milyen értesítést szerettél volna kapni? Rajta van a papírodon, hogy 4-én kellett volna menned a következőre. Ennyi. Hívd fel az oltópontot, hogy így most mikor mehetsz vagy mit javasolnak. A családtagjaidat külön értesítették a második oltásról? Nem is értelek.
2021. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Mindenkit külön értesítettek.
2021. jún. 10. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérheted szülés után is,terhesség alatt a másodikat akkor KELL beadatni,ha nőgyógyász ajánlja.
2021. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell beadatnia, csak ha szeretné.


Én szerettem volna, így felhívtam az oltópontot, hogy legyen. Ők adtak egy dátumot, és kérték, hogy hozzak nőgyógyászati ajánlást. Megkérdeztem a nőgyógyászt ajánlja e, aztán a papírjával együtt mentem a második oltásért.


Semmi bajom nem lett a második oltástól se, úgy értem attól se lettem lázas. Én egyedül ettől féltem.

2021. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl az elsőhöz kellett ajánlás, a másodikhoz már nem fog kelleni. Szerintem ez ahány hely, annyi szokás.
2021. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!