Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor vajon fogy van a baba?

Ilyenkor vajon fogy van a baba?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok.

Valamikor egész fenn köldöknél érzem, utána van egy bukfenc, szemmel láthatóan, majdnemcsak fájdalmasab, utána lenn a bugyivonalnál, vagy lehet még azalatt érzem.

Vajon ilyenkor hogy fordulhat, hogy feküdhet?


2021. jún. 14. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
24 hetesen még gyakorlatilag bárhogy fekhet, sok helye van :)
2021. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 24 hetesen pont ugyanígy érzem. Néha köldöknél, néha bugyivonalnál. Nekem eddig minden uh-n harántfekvésben volt, de ez semmit se jelent, tényleg nagyon sok hely van még ficánkolni. :)
2021. jún. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon sok helye van a babának,igy nagyon sokat tud forogni mozogni.
2021. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok, nem első gyerekem.

Csak anno fiamat kb ilyenkor kezdtem el érezni, őt mindig csak fenn köldök, késöbb afelett éreztem.

Most a hugi 12.hét óta érezhető. Érzem azt is, hogy fordul meg.

Lenn is és fenn is mindig ugyan azon a helyen érzem.

Én a kérdést úgy gondoltam, ha pl lenn érzem, akkor fenn lehet a feje és rugdalózik lenn. Vagy a kezével kapálózhat ott?


Ha lenn érzem utana van egy nagy forgás, utána erzem fenn.

2021. jún. 14. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a lábára tippelnék, azzal tud nagyobbat rúgni.
2021. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!