Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Vagy csak én...

Ez normális? Vagy csak én parázom túl?

Figyelt kérdés

Első terhesség, 3 tesztem lett pozitív. Holnap lesz UH...de ahogy számoltuk párommal olyan 12-16hetesnek kell lennie a picinek.

Hétvégén bekeményedet a hasam és minimális kis mozgást éreztem a hasamba...fura volt...de most nem érzek semmit. Ez most normális, vagy csak nagyon túl parázom a dolgokat.



2021. jún. 14. 13:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Utolsó mensim első napja Február 18 utolsó nap 23.-a.

12 éves korom óta rendszertelen a menszeszem...volt hogy egy évet is kimaradt. De ez a kimaradás most fura volt. És úgy egy hónapja furán kezdtem el érezni magam...és ugye barátnőm mondta teszteljek...

Szóval...

És olyan Március 11.-én eshettem teherbe vagy az környékén,azóta nem voltam együtt a párommal mivel sokat utazik...mikor haza jött akkor meg már a teszt a kezembe volt.

2021. jún. 15. 12:34
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
És orvos látott már?
2021. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Holnap megyek...
2021. jún. 15. 14:08
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát írj majd hogy mi volt, de a leírtak alapján már a 2. genetikai vizsgálatodon is kb túl kéne lenni, bízva abban hogy egészséges. Nekem kicsit fura hogy ilyen soká jöttél rá, szerintem már pocakodnak is kéne lenni valamennyinek akkor nem?:D Sőt ha már mozgolódást érzel, és első baba, akkor már tényleg közel vagy a félidőhöz.
2021. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy egy kis hasam mindig is volt.(170cm vagyok és 69kg...nem vagyok túlsúlyos de azért van pocim) szóval ez így nem tünt fel...csak az hogy olyan furcsán éreztem magam...meg nem tudtam hason aludni. De holnap mindenkép írok mi lett...

Hát tudom kicsit elszúrtam...de a fene gondolta hogy jön egy kis mazsola😅😅

2021. jún. 15. 14:28
 16/22 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ha már így alakult, akkor mostmár kívánom hogy minden rendben legyen :) Alkoholt ittál, cigiztél? Még a jobbik eset ha ezeket nem :D
2021. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én mindenesetre 🤞 hogy egészséges legyen.

1# voltam.

2021. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

16-os komentelő.

Cigizni soha nem cigiztem,még a füstjét se bírtam soha.

Alkoholt utoljára szilveszterkor ittam, az is egy pohár boroskóla és egy summersbe(nem tudom hogy kell írni) volt. Egéségesen eszek és élek,plusz mindig is vigyáztam magamra. Drogokat se fogyasztottam soha.


U.I.:Köszönöm a jó kívánságokat.

Holnap 8-ra van időpontom. Amint tudom leírom mi volt. 😁😁

2021. jún. 15. 14:58
 19/22 anonim ***** válasza:
Na szuper akkor legalább ezekkel nem ártottál neki :) várjuk, írj majd.
2021. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nos.

12 hetes vagyok,minden rendben.

Holnap megyek vissza.

2021. jún. 16. 12:35
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!