Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kismamaruhát hordtatok,...

Milyen kismamaruhát hordtatok,hordtok tavasszal,nyáron 3.babával terhesen otthon,boltba,vagy ahová mentek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Semmilyet, minden jó volt amit egyébként is hordtam
2021. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lenge nyári ruhákat, tunikát, topot, rövid leggingsel.
2021. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiammal pont kimaradt a nyár, áprilisban született.


Most 24hetes terhes vagyok, elég nagy pocakkal.

Van kismama rövidnadrágom, kismama trikóm, pólóm. Vannak tunikáim, nyári lenge ruháim.

Itthon meg a rendeseket veszem fel, amik rámjönnek, de elmenni azért felöltözök normálisan 😅

2021. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Miért számít, hogy hányadik baba?
2021. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már a 10. héttől kellettek a kismama nadrágok; így hűvösebb időben azt veszem fel + tunikát.

Ha meleg van, akkor egy 'egybe' ruha, és kész. Ezek igazak bármilyen esetre, akár otthon vagyok, akár elmegyek valahová; a különbség max. annyi, hogy utóbbi esetben csinosabb darabokat veszek fel.

2021. jún. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem az egybe ruhákat, így én kismama rövidnadrágot hordok pólóval. Van pár kismama pólóm is, de csomó sima nagyobb méretű felsőm még dagadtabb koromból, amik nagy pocakkal jól állnak. Néhanapján veszek fel egybe ruhát is, de a hétköznapokban nem, mert kb minden nap megyünk játszótérre a nagyobbal és a homokozóban ülni nem épp praktikus :D Amúgy 2. baba és nagyobb a hasam, mint az elsővel volt. Sokan hiszik, hogy már a végefelé járok, pedig még csak 23 hetes vagyok :D
2021. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Második babámat várom, 26+4hetes vagyok. Ha elmegyek valahogy akkor lenge nyári ruháimat hordom. Ha hűvösebb van, cica nadrág+tunika. Itthonra rövidnadrág, trikó.

Pár kismama ruhát rendeltem a h&m től, pl farmer, trikók, de azt is kB az nst-k miatt, mert augusztusban elég meleg lesz, bugyiba meg nem akarok ott ülni :)

2021. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként se voltam sose csontsovány, így nekem vannak olyan nyári nadrágjaim és szoknyáim, amik elég lazák, 36-tól 50ig jóformán bárhogy megkötheted. Ezeket tudom hordani terhesen is, illetve azokat a trikókat, pólókat, ingeket, amik nagyon bők. Nekem ilyen a stílusom, tehát ha valakinek feszülős stílus jön be, ott szerintem kelleni fog a terhes hasra szabott ruha.
2021. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
Mik ezek a kihegyezett beteges kérdések már?
2021. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11 hetes vagyok 3. babával, de már egy ideje semmi nem jön rám. Már kismama farmer rövidnadrágban mászkálok, persze a hasrészt még visszahajtom, mert az bő. De sajna más nem jön rám. Most sokkal hamarabb látszódik minden, mint a korábbi terhességeknél. Trikókból az S helyett M vagy L kell. A sport ruhával vagyok meglőve, mert azt nehezen találok.
2021. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!