Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhességi szüneteitek...

Milyen terhességi szüneteitek volt,amiből letehet következtetni,hogy terhesek vagytok,baba megfogant?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 10:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első babánál az elmaradt menzesz volt egyedül, a másodiknál derékfájás, mellfájdalom,alhasi feszülés és eszméletlen fáradtság, ezért teszteltem menzesz előtt 4 nappal.
2021. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességnél menzesz előtt 2 nappal hirtelen erős hőhullám és a melleim se fájtak (pedig menzesz előtt mindig), akkor még negatív volt a teszt, majd a nemvárt napján lett halványan pozi csak. Ja, meg hasmenés 😅

Második terhességnél ugyanezek a "tünetek" csak nemvárt előtt 4 nappal, és házfelújítás volt éppen, nagyon leterheltem magam és a hasam elkezdett furán görcsölgetni... hasmenés és másnap már a teszt pozi is volt.

Nekem a hőhullám és a hasmenés, ami árulkodó volt, de azokban a hónapokban pont nem gondoltam hogy összejönne... 😃

2021. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szünetelt a mensim. :-)
2021. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanaz mint a sima PMS. 5 hetes voltam, amikor teszteltem. Terhességhez köthető tünetem talán a 8. héttől, ha volt. Egyéni. Semmire nem lehet következtetni abból, hogy kinek hol feszült meg mennyire volt éhes meg a szokásos tipikusnak gondolt, általában egyáltalán nem terhes tünetek.
2022. ápr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem voltak tüneteim, de csak utólag esett le, hogy az az volt. Már 3 éve próbálkoztunk, és azt mondták nem lehet természetes úton. Úgyhogy mindenre gondoltam, csak terhességre nem.


Ezek voltak:


- megkívántam valamit, amit egyébként nem szeretek, csak a férjem miatt volt itthon, és megettem előle az egészet.

- olyan álomkór jött rám, hogy elaludtam a kocsiban, pedig ott sose tudok aludni, ha akarok se. (Nem én vezettem.)

- késett a menzeszem, és elkezdett feszülni a mellem. (Nekem mindig előtte feszül, addigra abbahagyja.)

- amikor két nappal a nemvárt után reggel döbbenten vettem észre hogy még mindig nem jött meg, eszembe jutott hogy megmérem a hőmet még mielőtt kikelnék az ágyból. 37,1°C volt. Na akkor gyorsan előkotortam egy tesztet, és első vizeletből teszteltem. Azonnal kijött a második csík rajta halványan.

2022. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon feszült ,már -már fájt a mellem. Iszonyú érzékeny lett. Akkor csináltam egy tesztet ,és pozitív lett. ☺️

Kisfiamnál semmilyen tünet nem volt ,csak egyszerűen nem jött meg a havim.

2022. ápr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!