Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet kapni vízhajtó teákat?

Hol lehet kapni vízhajtó teákat?

Figyelt kérdés

Nem fogyásra,hanem vízhajtásra kéne. Olvastam hogy otthon készítik néhányan ezeket a teákat. De venni hol lehet? DM-ben, Rossmann-ban vagy gyógyszerpatikákban nincs?

Ha nem akkor alaanyagokat hol tudok hozzá venni?


2010. aug. 25. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Terhes vagy?

Mert akkor nem szabad!!!!!!!!!!!!!!

2010. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyogyszertarban, de terhesen tenyleg nem szabad.
2010. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A magzatvízre is hat, azért nem szabad állapotosan vízhajtót szedni vagy inni.
2010. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Terhesen vízhajtó??? Erre való a net, hogy utánanézz! A magzatvizet is elhajtja.

Ha nem vagy terhes, akkor bocs...

2010. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Huuu, eszedbe ne jusson terhesen ilyet inni mert elhajtja a magzatvizet is!!!!!!
2010. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

atya világ!szegény,jól beijesztettétek.....


1.konkrét vízhatjtó teát tényleg nem szabad

2.ha terhességi vizesedésre kell,akkor tudom ajánlani a csalánteát,na jó ezt se éjt nappallá téve kell inni

3.ettől a magzatvíznek semmi baja nem lesz tőle

4. 35 hetes kismama vagyok és én is ittam,a dokit előre megkérdeztem lehet-e és azt is h lesz e vmi baja tőle akár a magzatvíznek akár a babának,de nem lett :)


Viszont sok uborka,paradicsom,petrezselyem is orvosolhatja a problémát.

2010. aug. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom kifejezetten ajánlotta a csalánlevél teát, az csak gyógynövény. Az előző terhességemnél is ittam napi 1bögrével, és most is iszom. Ez az egy engedélyezett. De tényleg csak napi 2,5decit szabad inni! Amúgy meg a zöld tea is hatásos azt is ittam, le is ment a víz, de én nem szeretem vmi miatt az ízét.
2010. aug. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A dinnye is jó (talán még találsz jót), és az alk. mentes sör. Nekem az előző terhességnél Diaphillynt írt az orvos mikor vizesedtem. (Bár nem tudom, terhes vagy-e).
2010. aug. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és hogy így aggódtok, és figyelmeztettek, de nem vagyok terhes, csak azért ide írtam, mert úgy látom itt esik erről a legtöbb szó.

Szóval hol tudok ilyen teákat venni?

2010. aug. 26. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!