Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegycsont fajdalom terhesseg...

Szegycsont fajdalom terhesseg alatt milyen erzes?

Figyelt kérdés

Nagyon faj mostanaban inkabb fekvesnel vagy ha sokaig ulok a jobb mellkasomnal

(Eg,mar,feszit) kb ilyen erzesek

Szerdan megyek orvoshoz remelem nincs miert aggodnom :(

Szegycsont fajdalom milyen erzes letudna valaki irni? Arra gondoltam meg hogy az lehet


2021. jún. 21. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Reflux
2021. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sav
2021. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy irják. En refluxos vagyok és terhességem alatt kb a 10szeresére nőtt a savmennyiségem. Égett,fájt,jött fel állandóan,kicsípte a számat. Savlekötő és salvus nélkül meghaltam volna
2021. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia. Reflux lesz. Nekem nem jött fel sav, hanem a savgőz, gyomorszájam nem zárult rendesen. És jött a többi tünet, torokfájás, orrdugulás. Salvuz víz sokat segített.
2021. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem sem jon fel sav. Es napkozben semmi bajom csak estere es csak ulve de legjobban fekve

Eloszor gyengeden erzem aztan annyira elkezd marni hogy fel ulni is alig birok de amint felulok jobb

Szerdan megyek dokihoz :)

Erre gyogyszert irnak??

2021. jún. 21. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt.

Nem éreztem hogy savam lenne. Nem jött fel a torkomon semmi és nem is marta a gyomromat se.

Csak a mellkasom fájt. Pánikoltam hogy szívrohamom lesz stb. Én még szív ultrahangra is elmentem 😅 ahol persze mondták hogy semmi bajom és a mellkasi nyomásból ők így terhesség alatt biztosra veszik hogy reflux.

Elkezdtem hanyagolni a fűszeres kaját, illetve gyomorsavra vettem renniet. 2 nap múlva semmi bajom nem volt.

Én is csak este éreztem és csak akkor amikor már hanyat feküdtem és aludni készültem.

Most 33 hetes vagyok. Most már a torkomban is érzem a savat, most irattam az orvossal ludeát.

Mondd az orvosnak hogy gyomorsavra írjon neked ludeát. Az a legjobb de csak receptre lehet kapni.

2021. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

31 hetes vagyok kb egy hete erzem csak mar egyre erosebben a torkomba nekem se jon fel

Koszonom szepen valtok Renniet es iratok ludeat az orvosommal :)

2021. jún. 21. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!