Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron fogok szülni...

Székesfehérváron fogok szülni a Bata Barnabásnál. Kinek milyen tapasztala van róla? Hozzá járok magánrendelésre, de nem merek rákérdezni, hogy mennyit kér szülésnél.

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, én igaz nem ott szültem de dokimat nem kérdeztem meg mennyit kér....sztem ne tedd!!!Én annyit kérdeztem h elvállaja e szülésemet majd...magánrendelésen kérdeztem kb 2 hónappal előtte...mondta h igen itthon lesz s számíthatok rá....aztán adj neki amennyit gondolsz...szülénőmnél se kérdeztem rá csak h elvállalja e.
2008. dec. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hallottam már olyat is,hogy 56.000 ft nála a szülés.Nem szeretnék beégni,ha nem ennyit adok neki,mert utána is hozzá szeretnék járni.
2008. dec. 8. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:
első válaszoló...sokmindent hallani....mindenkiről, na de te tudod...én nem kérdeztem meg nem is adtam sokat s nem tett megjegyzést, most is hozzá járok....sztem ez doki iq. De persze Te tudod....
2008. dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én sem fogom megkérdezni.Köszi a választ.
2008. dec. 8. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én nála szültem 3éve.Én nem kérdeztem tőle,hogy mennyi nála a szülés,úgy gondolom ha havi szinten ott hagyok nála 7000Ft-ot a magánrendelésen akkor ne mondjon fix összeget a szülésnél.És nem is beszéltünk pénzről.10nap múlva megint nála szülök,és ismét nem beszéltünk pénzről.Én úgy gondolom annyit adj amennyit tudsz!És ne kérdezz rá a pénzre!Én a lányomnál 30.000-et adtam.Most sem fogok többet!
2008. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,és sok sikert a szüléshez.
2008. dec. 8. 14:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nem ő az orvosom, de én is ugyanebben a cipőben járok. Múlt héten kérdeztem meg az orvosom,hogy elvállalná e a szülést. Én azt is megkérdeztem, hogy mennyiért. Kíváncsi voltam, hogy mit fog mondani. Nem csalódtam benne. A válasz az volt, hogy ő nem mond árat (vagy valami hasonló, mert zavarba jött láthatóan a kérdéstől). Én úgy gondoltam, h jobb tisztában lenni a dolgokkal.


19 hetes kismami

2008. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a barátnőm szült nála tavaly, végig hozzá járt magánrendelésre. Úgy tudom nekis se mondott árat, de 50000 ft-ot adtak, és nem volt belőle semmi probléma. Ugyanolyan kedves volt velük utána is.
2008. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!