Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is járt úgy terhesen,...

Más is járt úgy terhesen, hogy mindentől undorodott? Normális hogy szinte mindennek a szagától rosszul vagyok?

Figyelt kérdés

Amit eddig szerettem enni, most undorodom tőle. 1 hétig csak magába kenyeret tudtam enni, a víznek az ízétől is rám jött a hányinger. Eddig cigiztem, de már nagyon messziről megérzem, ha valaki cigizik és felfordul a gyomrom a szagától azonnal.

Mindennek azonnal megérzem a szagát és nagyon rossz :(

Ha nem eszek akár csak egy óráig már borzasztó hányingerem van hetek óta.


Másnál is így kezdődött? Hogy sikerült leküzdeni/enyhíteni?

8hetes



2021. jún. 22. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális és általában a 12. héten enyhülni szokott. Nekem kitartott szülésig vészes terhességi hányással együtt, de ez ritka. Sokat nem tudsz tenni a szagundor ellen.
2021. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Átvészelni lehet, és teljesen normális.
2021. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes vagyok, pár napja kezdődött, mindenféle szagra érzékeny vagyok. Egész nap tart egy alapszintű émelygés, és az tud erősödni ha pl csokit látok. Pedig imádtam. Sem éhséget sem jóllakottságot nem érzek az állandó émelygés miatt, így tudatosan kell odafigyelnem rá.
2021. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a lakás szaga is zavart...ami addig otthon illat volt, mikor hazaértem, később felfordult a gyomrom tőle. Állandóan szellőztettem. Nem bírtam a férjem dezodorát sem. Éhes voltam, de semmit nem kívántam. 12. hét után teljesen elmúlt, és nem is jött vissza, csak túlélni lehet sajnos.
2021. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!