Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a melegben nektek se...

Ebben a melegben nektek se akar mozogni a babátok? 21hetes terhes vagyok tegnap meg se állt, ma még csak reggel mozgott.. Holnap megyek a védőnőhöz szívhangot nézetni..

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel talán kevesebbet mozog, mint előtte, de szerintem 21 hetesen még tök normális, ha nem érzed folyton.
2021. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

25hetes vagyok. Nekem pont az ellenkezője. Ma 5 perc nyugta nem volt.

Ráadásul valahol nagyon lenn fekszik, iszonyúan fáj ahogy mozog

2021. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

21 hetesen teljesen oké ha nem érzed egész álló nap. 28 hetes vagyok, vékony hasfal, hátulfekvő méhlepény, és néha félnapig nem érzem hogy mozogna. Pedig semmi baja.

Feküdj le egy félórára, nekem az mindig bevált, a kisebb mozgásokat is észreveszem olyankor.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, igen, ebben a kánikulában az enyém is belustult, este pótolja be, amikor már hűvös van.

2021. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mozog, de csak este, ha már hűvösebb idő van, napközben annyira nem lelkes. Én is aggódok néha, de aztán eszek valamit, vagy másképp ülök/állok, és érzem, hogy mocorog, úgyhogy szerintem csak ő se örül a melegnek. 25 hetes vagyok.
2021. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
front,az időjárás is betudhato babád viselkedésének,meg mivel kicsi babád még és nagyobb a helye,ezért érzed ritkábban.ha babádnagyobb lesz akkor,jobban fogod érezni
2021. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!