Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4hét 6 napos terhes vagyok....

4hét 6 napos terhes vagyok. Tegnap elkezdtem kevés barna pecsételni. Ma doki 3mm es petezsakot latott uterus fundusba. Elkuldott hcg vervetelre ami 265 lett. Méhnyálkahártya 7mm. Ez nagyon keves ilyenkor ugye?

Figyelt kérdés
Mátol napi 3x2 utrot szedek a barnazas miatt. Van esély h megmaradjon ilyem ertékek mellett a baba és tovabb

2021. jún. 30. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

A hcg akkor jó, ha két nap különbséggel kb megduplázódik, tehát két vérvétel kell.

Nem magyon lehet tudni előre, mi lesz,sajnos ki kell várni.

2021. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De 4 het vegen elfogadhato ez az érték? Köszi a válaszod🙂
2021. jún. 30. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
4 hét végén szerintem igen, ha duplázódik akkor meg pláne jó lesz, kezdődő terhességnek tűnik. viszont a barnázás semmiképp se jó, kaptál rá valamit?
2021. júl. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kaptam igen. Rutascorbint 3x1 et ea utrogestan 3x2. Emellett magnezium 3x2
2021. júl. 1. 08:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, ezek mellett már csak türelem és kiderül hogy rendben van e. Nekem is ugyanezeket kellett szednem és rendben zajlott a terhesség, szóval remény van!
2021. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap megint voltam dokinal. A petezsak mar 5mm nyalkahartya 7mm es 978 a hcg. De ez a franya barnázás nem akar eltunni...
2021. júl. 3. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!