Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti depresszióval...

Terhesség alatti depresszióval küzd kismama még rajtam kívül? Ha igen mi segít benne? Van aki legyőzte? nagyon gödörben érzem magam

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én majdnem ebben a helyzetben vagyok/voltam, csak szorongással. Sosem volt előtte ilyen problémám. 16 hetesen elmentem pszichológushoz meg jógázni. Mindkettő iszonyú sokat segített es segít a mai napig. Most 29 hetes vagyok a mai napig tart a terápiám és imádok járni hozzá. Nem azt mondom, hogy elmúlt de tudom kezelni. Sokat segíthet ha bekerülsz egy közösségbe ahol megértenek és nem ítélnek el pl a kismama jóga erre is jó lehet. Tudd, hogy 10 nőből 1 ebben szenved, nem vagy egyedül. Sok szerencsét! :)
2021. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi miatt depizél be kérdező? Van valami konkrét ok, vagy ez az egész terhesség mindenestől? Mennyi idős kismama vagy? Nem lehet hogy csak a hormonok játszanak?
2021. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja közben láttam hogy 12 hetes vagy.
2021. júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagyis voltál a kérdés kiírásakor. :)
2021. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!