Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes magzatnál 19 mm-es...

19 hetes magzatnál 19 mm-es vesetágulatot találtak. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Jövőhéten mennem kell újra.
2021. júl. 6. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben kinövi a baba.
2021. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, sok esetben felszívódik. Én 37 hetes terhes voltam, amikor ezt állapították meg. Kellett születés után vizsgálatokat csinálni, szerencsére minden rendben volt. Mivel te még gyakorlatilag a terhesség közepén vagy, nagyobb a valószínűsége, hogy az idő előrehaladtával valóban felszívódik. Addig még több vizsgálat is lesz, ha valóban gond van, időben észreveszik.
2021. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia kérdező


Mi történt július óta?

Mi most vagyunk ugyanebben a helyzetben,csak 4 mm-es a tágulat a kislányomnál


Kérlek irj valami biztatót,mert nagyon aggódok

2021. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Biztatót írni nem tudok sajnos.

A babámnál megmaradt, tovább nőtt szülésig.

Vinnem kellett vizsgálatra, ahol azt mondták, jelenleg nincs vele teendő, de valószínűleg műtét lesz egy éves kora után. (Az egyik veséjének felső része nem működik.)

2022. jan. 2. 06:34
 5/5 anonim ***** válasza:

3as vagyok

Köszönöm a válaszod,hálIstennek nálunk eltünt,23án,és 28án is megnézték,nem volt semmi gond...legközelebb 2 hét múlva megyünk

Nagybáttyám nőgyógyász,tényleg elég gyakori ez,valahol észre sem veszik,de jobb ha időben észreveszik,max 2 éves korra kinőheti


Remélem nem kell nektek sem műteni,hátha kinővi

Jó egészséget kívánok nektek

2022. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!