Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+2 hetes terhesen a mellfeszü...

6+2 hetes terhesen a mellfeszülésen kívül baj ha nem érzek semmit?!

Figyelt kérdés
Ilyenkor nektek mik voltak a tünetek?

2021. júl. 9. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:

27 hetes vagyok, nekem még csak mellfeszülésem sem volt 😅

De kb ez a 123.ugyan ilyen kérdés a héten...

2021. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem baj abszolút. 6+2-nél még én se éreztem semmit. 6+4-nél kezdődött esténként az enhye émelygés, amire a dokim is azt mondta, hogy de jó, lehet hogy megússza a rosszulléteket.

Aztán a 8. betöltött hét után szabadult el a pokol, ami a 25.hétig tartott nagyjából.

Most 30 hetes vagyok de pl. még tegnap este is hánytam :D

2021. júl. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos múlt a kisfiam, a végéig semmi tipikus terhes tünetem nem volt 😁 cukros lettem, de ez egy másik történet 😊 Szerencsés vagy, ha így marad 😊
2021. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jövő héten megyek dokihoz, remélem már hallom a kisbabám szívhangját😊
2021. júl. 10. 07:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? Volt már szívhang?
2021. júl. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen igen, minden rendben a kisbabival, szép erős szívhang és holnap lesz 8 hetes🤗

Azóta van enyhe hányinger is, de nem baj legalább a picivel minden okés😊

2021. júl. 23. 07:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem gyakran vannak enyhébb mensi szerű görcseim, szurkáló, nyilalló fájdalom, és érzékeny a mellem.

6+2 hkm

2021. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!