Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy kell a magnésiumot szedni?

Hogy kell a magnésiumot szedni?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre nemvagyok süsü, de napi háromszor kell szednem, de ha nekem reggel semmi bajom akkor is bekell venni? Nemcsak akkor ha úgy érzem, hogy fáj vagy húzódik? Vagy szintúgy este, pl.este bevettem és éjjel 2órát azért kínlódtam mert fájtak a lábaim és nem mertem a magnésiumhoz nyúlni, dokim szabin van de csütörtökön megyek hozzá persze beszélek vele is! Köszönöm 😊
2021. júl. 11. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Igen, vedd be akkor is ha nincs semmi bajod. És akkor lehet nem is lesz. Egyébként elég nehéz túladagolni, attól nem kell tartanod.
2021. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem eleinte napi 3 dbot,majd 6ot de az kevés volt,így mondta a doki,emeljem 9re. (MagneB6) Ha kihagytam,azonnal görcsbe álltak az ujjaim. De kinél mi szerintem
2021. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Gratulálok a lepontozóknak. Kellemes görcsölést kívánok nekik :D
2021. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szed akkor is persze. Arra figyelj ha szedsz kulon terhes vitamint is akkor teljen el a magnézium es a terhes vitamin kozott 2 ora, mert Egyebkent a vitaminokbol nem szövődik fel minden jol.


A magneziumot egyebekent tenyleg eleg nehez tul adagolni, aztan ha mégis sikerult lesz másnap egy kis hasmenés, de ennyi.

2021. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek,hogy írtatok 😊
2021. júl. 11. 16:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!