Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős szúró érzés a hólyagomnál...

Erős szúró érzés a hólyagomnál egy ideig, ami kisugárzik a hüvelyemre és a szeméremcsontomra, mi lehet?

Figyelt kérdés
25 hetes terhes vagyok. Hajnalban éreztem többször, hogy időnként nagyon erősen belenyilal, szúr az említett helyeken és a pici is nagyon mozgolódott. Kisugárzott a szeméremcsontomra, hüvelyemre. Volt hogy fel kellett állnom, meg felhúztam a lábaimat, hogy kicsit csillapodjon. Néha fájt is. Alig tudtam elaludni. Mitől lehet ez? A pisilés nem csíp. A
2021. júl. 11. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mitől van ez?

Mert terhes vagy 😅

Nyúlnak a szalagok, mozognak a csontok, rendeződik át minden.

Ez már csak rosszabb lesz a szülésig. Nyilvan nem folyamat, hanem egyre sűrűbben, intenzívebben...


28hkm

2021. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Nogyogyasz!
2021. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem meg ijesztő volt, mert megijedtem, hogy koraszülés lesz. Én túlparázom. Amúgy keddre van időpontom csak nőgyógyásznál, de ha este is fáj lehet hétfőn is elmegyek, csak az a baj, hogy aki hétfőn van orvos felületes és soha nem mond szinte semmit.
2021. júl. 11. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha én mknden ilyen alkalommal nőgyógyászhoz mentem volna, többet lettem volna ott, mint itthon 😅


1es voltam.

2021. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!