Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki volt már ilyenen?

Ki volt már ilyenen?

Figyelt kérdés

Sziasztok hétfőn megyek genetikai ultrahangra és kombinált tesztre az érdekelne hogy a baba nemét is meg mondják..

Vagy hogy van ez kapok képeket is Bene van az árban nekem 35000 lesz



2021. júl. 13. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol csináltatod?
2021. júl. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A nemét ha látják akkor megmondjak, de 12 héten azért még nem 100%, hogy meg tudják mondani, inkább a 18. héten.


Az, hogy képet kapsz-e nem tudom. Én pl kaptam nyomtatott képet, CD-t videóval és képekkel.

2021. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
7 kerületben csináljak kedves 1es
2021. júl. 13. 08:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 2es a válaszod
2021. júl. 13. 08:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ultrahangon esetleg láthatják, de még nem teljes bizonyossággal. A genetikai teszten viszont kiderül a neme.

Képeket biztosan kapsz, a leletekkel együtt.

2021. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

7

Neked is vannak hibáid...

( nekem is szoktak, nem is kötök bele másokba)


Nekem az Istenhegyiben megmondtàk, viszont nekem sem volt kerdés, hogy fiú..

A lányomnàl pedig egészen a 18. Hétig nem tudták megmondani, pedig Czeizeles szonográfus volt a fogadott dokim...

Piszkálni nem akarta, hogy forogjon, amúgy meg keresztbetett labbal volt.

2021. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen aranyosak vagytok.
2021. júl. 13. 09:46
 8/9 anonim ***** válasza:

A kombinált teszten nem derül ki a neme (de ha ennyibe kerül, akkor az lehet, hogy valami "okosabb" teszt, legalábbis nekem a kombinált olcsóbb volt, ha jól emlékszem). Ha szerencséd van, az uh-n láthatják, de ha látszik is, akkor sem 100%.


A képek nekem úgy voltak, hogy a szonográfus párat "fényképezett" közben, azok közül választhattam egyet, hogy kinyomtassák fotóminőségben. A többi képet és a teljes uh videóját megkaptam egy lemezen.

2021. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De jó :) köszönöm válaszodat
2021. júl. 13. 15:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!