Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt méhsöveny?

Terhesség alatt méhsöveny?

Figyelt kérdés
Az orvosom az elején úgy gondolta méhsövenyem van, mikor komolyabb vizsgálatot akart váratlanul terhes maradtam (sajnos volt már vetélésem 3 és rengeteg vizsgálat egyik orvos se látott problémát max 7hetes voltam utánna vetélés történt). Most így 18hetes terhesen rákérdeztem az orvosnál, hogy mi van a méhsövényel azt mondta ilyenkor már nem látni, de voltam a genetikan ott se látta senki! Én itt rágom a körmöm és most akkor van vagy nincs sövény? Ilyenkor valóban már nem látni? Köszönöm aki jártasabb ebben!
2021. júl. 13. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sövény valószínűleg nincs, mert azzal nem nagyon szokás 18 hetes terhesnek lenni (általában korai vetélés a vége). Ketszarvú méh vagy arcuált (szív alakú) esélyesebb, de ilyenkor valóban nem nagyon látszik már.
2021. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És a másik kettővel ki lehet hordani a babát? Nagyon aggódunk és félünk 😔🙏
2021. júl. 13. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki. Az arcuált nem okoz általában semmit, ketszarvú esetén gyakoribb a koraszülés, fekvésű rendellenesség. De azért elég sokáig ki szoktak hordani.
2021. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Helló mindenki.

11 hetes terhes vagyok,méhsövényt állapítottak meg ami minimális részt leválasztott a méhemböl.Folyton aggódom mert sehol nem olvasok arról, hogy így is ki lehet e hordani a babát? Vagy ,hogy lesz e valami baja? 12.én megyek a 12 hetes ultrahangra ,nagyon izgulunk.

A 10 hetes ultahangon azt mondta a doki,hogy minden rendben van mozog van szív verés ,kicsi keze-lába megvan. Köszönöm ha valaki tud hozzá szólni..

2021. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Nemtudom olvasod-e kedves utolsó! Én holnap töltöm a 20+3hetet és megyek genetikára, szerintem ott sok minden kiderül, félek nagyon! Baba jól van sokat mocorog, nagyon bízok benne, hogy minden rendben lessz voltunk babamozin másfél hete ott mondták, hogy láttak már ilyet ez nem olyan vészes, de inkább maradok az orvosi véleménynel! Szóval most izgulok nagyon 🙏
2021. aug. 5. 18:19
 6/6 anonim válasza:
Köszönöm a választ. Kitartást neked is. 🙂
2021. aug. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!