Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kombinált tesztet éhgyomorra...

Ketteske kérdése:

A kombinált tesztet éhgyomorra végzik?

Figyelt kérdés
Az orvosom a 13. és a 14. hét között hivott be UH-ra. Kérhetem tőle, hogy az UH után csinálják meg a kombinált tesztet is, vagy előre kell szólnom neki, hogy ilyen igényem van? Ő nem kérdezte, hogy akarom-e, hogy elvégezzék. Elég ha akkor szólok neki, amikor ott vagyok?
2008. dec. 9. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk (fehérváron) így történt: amikor elmentem ultrahangra, akkor szóltam a betegfelvételnél, hogy a 12. heti UH-ra és Down kór szűrésre jöttem. Szerintem elég ha ott szólsz. Nem hiszem, hogy előre be kell jelentkezni. Megcsinálták az uh-t, levették a vért és ennyi. Én éhgyomorra mentem.


19 hetes kismami

2008. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem az Istenhegyin csinálták kombinált tesztet, én ettem előtte egy kiflit,meg kakaót, szóval nem éhgyomorra mentem, de nem volt gond, azt mondták ennél a vizsgálatnál nem számít!

üdv: 15 heteske

2008. dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mind a két trimeszterben megcsináltattam a kombinált tesztet a korom miatt.(37 éves vagyok).Minden alkalommal elmondták, hogy nem kell éhgyomorral menni, csak a sima laborvizsgálatokon.Pld. vércukor mérés, vas...stb.

28 hetes kismama

2008. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágositást!
2008. dec. 9. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!