Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hétig nem tudtam, hogy...

9 hétig nem tudtam, hogy terhes vagyok és addig erőteljesen fogyókúráztam. KB heti 1 kg fogytam. Nagyon sokat ártottam a babának?

Figyelt kérdés

Egy nőgyógyászati beavatkozás miatt felborult a ciklusom. Nagyon kitolódott

Régóta próbálkoztunk, sok vetélés és sikertelen év miatt már feladtam.

Elkezdtem fogyókúrázni. Terhes vitamint d vitamint és folsavat több mint 18 hónapja folyamatosan szedek amúgy.

Úgy voltam vele hátha sikerül a baba

Amúgy 60 kg vagyok most


2021. júl. 14. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, elveszi, ami kell neki. Van, aki végighányja ezt az időszakot és még többet fogy nálad.
2021. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem


A baba elveszi, ami kell


Remélhetőleg egészségesen diétáztál, tehát nem egy drasztikus, valamelyik tápanyagmegvonásos módszerrel

Akkor neked sem lesz problémás, nem lesz vitaminhiányod.. stb


Egyébként normàlis kalóriaszámlálással tejcsökkenés nélkül fogytam én is 13 kg-ot 2,5 hónap alatt

2021. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mmint èn dzoptatád alatt

Nyilván egyértelmű volt..

2.

2021. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatás

Bocs😬

2021. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Abszolút egészségesen csináltam, sok sok zöldség, hal, csirke mell

Főleg a szénhidrátot csökkentettem le. Illetve bicikliztem

2021. júl. 14. 15:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyáltalán nem ártottál, sőt, lehet épp emiatt sikerült, mert a szervezetednek erre volt szüksége. Gyakorlatilag csak egészségesebb életet kezdtél élni. Minden terhességet így kellene kezdeni.
2021. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, semmi gond nem lesz. Én a 6. héttől nem tudtam enni, napi 10 hányás minimum, a víz se maradt meg bennem, lányom tökéletesen gyarapodott, minden uh-n a megfelelő súlyt hozta, én viszont nagyon lefogytam.
2021. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező rendben van minden a babádal,nem ártottál neki.Az életmód váltás csinálta nálad,hogy könnyen terhes lettél
2021. júl. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat
2021. júl. 15. 17:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!