Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már a babánkat érezhettem?

Már a babánkat érezhettem?

Figyelt kérdés
17+2hetes kismama vagyok. Reggel azt vettem észre, hogy a köldököm mellett lett egy csomó szerű valami ami ha jól megfigyeltem mozgott és oda raktam a kezem éreztem mintha mozogna bent valami. Lehet már nagyon akarom érezni. Tegnap a másik oldalon volt hallgattuk a kicsi szívét.
2021. júl. 15. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Ezt csak beképzeled, a méhed kb. a bugyid vonalában van.
2021. júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Látni nem hiszem, hogy látszana ilyen korán, egy kis mozgást esetleg érezhetsz, de valószínűbb, hogy bélmozgás, vagy a saját ered lüktetése, én azt éreztem legtöbbször a köldök mellett van.
2021. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor most megrémültem. Mert a csomó most a másik oldalon van, tiszta horror. De a tényleg ér lehet ami lüktet, de ez a csomó Te jó ég rendesen el deformálja a hasam 😮
2021. júl. 15. 09:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy valami bél lehet az a csomó. Ilyenkor még a méhed sem ér fel a köldöködig, nem hogy benne a baba :)
2021. júl. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ennyire?? Na jó persze elhiszem, de sose tapasztaltam ilyet,teljesen rémisztő a férjem hozzá se mert érni😀 már teljesen eltűnt amúgy.
2021. júl. 15. 09:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 20. héten vagyok, és még mostanában közelíti csak meg a köldök magasságát a méh. A baba mozgását már érzem pár hete, de mindig csak legmagasabban félúton a köldököm és a szeméremdomb között. Tehát ha lejjebb észlelsz mozgást, inkább ez lesz a baba :)
2021. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!