Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak ha rettegek a...

Mit csináljak ha rettegek a terhessegtol de szeretnénk babát ? Én is és a férjem is.

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 22:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, hogy mi okozza. :/ Kell három-négy hónap, heti szintű terápia, mire megismeri annyira a pácienst, hogy ne csak abból tudjon dolgozni, amit a páciens tudatosan felismer, és átad neki, hanem előhozzon olyan érzéseket, emlékeket is, amik tudat alatt vannak jelen. Aztán ennek a fényében változatlanul megeshet, hogy nem tenne jót a mentális egészségének egy terhesség, mert olyan oka van az iszonyának. Ez hatalmas trauma a szüléssel együtt, csak az esetek többségében maga a babára várás ténye és később a babával töltött idő ezt kompenzálja, meggyógyítja, mielőtt egy átlagos, szülés utáni depressziónál rosszabb utórengése lenne.
2021. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%
De el lehet
2021. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szakember mellett járjatok össze olyan párokkal, ahol szintén félt a lány a terhességtől, de később legyűrte ezt a félelmét és babát vállaltak.
2021. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A terhességtől miért félsz? Az szép dolog :) az utolsó hetekre persze már azt kívánnád mikor jön ki ez a gyerek 😅 plusz a szülés 😅

Amúgy az első gyerek után nekem is “fel kellett fognom” hogy innentol Anya vagyok és a Férjem Apa. Most már a 3. Nál belejottunk, csak ezen a szulesen lennék túl 😅

2021. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lépj félre, csald meg titokban a párod, egy izgalmas szex az mindig jó.
2021. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na ez aztán szép látom vki szétrollkodta és lepontozott mindenkit. A terhességhez és a felelősséghez fel kell nőni.

Miért rettegsz a terhességtől. Mi is először rákészültünk aztán beparáztunk vártunk 2-3 hónapot. Nem a terhességtől féltem hanem hogy már semmi se lesz ugyanolyan. Sose bántam meg

14 es voltam

2021. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!