Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki megszépült...

Van itt olyan aki megszépült terhesség után?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 13:18
A kérdező szavazást indított:
Szebb lettem terhesség UTÁN
Szebb lettem terhesség ALATT, utána már nem
Nem lettem szebb ugyanolyan maradtam
Csúnyább lettem
29 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy mondanám, megváltoztam. Nem lettem szebb vagy csúnyább. Lett az oldalamon pár stria, de viszont a csípőm szélesebb lett, ezáltal kicsit jobban álnak a ruhák rajtam. Kilóra ugyanannyi vagyok mint terhesség elött, de mégis másabb.
2021. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Terhesség előtt ritkásabb és vékonyabb volt a hajam, terhesség alatt dús lett és nem hullott ki, szülés után is maradtam ugyanolyan vastag szálú, dús hajú. A többi változás meg már nem a terhesség miatt volt, hanem az életmódváltásom miatt. Már most vékonyabb vagyok, mint a terhesség előtt, a normális minőségű, rendszeres étkezés miatt nincsenek pattanásaim, a bőröm a sport miatt feszesebb lett. Tele vagyok energiával, jól érzem magam, amitől szebbnek is látszom.
2021. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fú terhesség alatt nagyon szép voltam, gyönyörű dús, hetekig nem zsírosodó (3-4 hetente mostam, de akkor se lett volna muszáj) hajam volt, eltűnt az összes pattanásom, bababőröm lett az arcomon. Sajnos szülés után visszaalakultam :)
2021. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt az aknés bőröm teljesen rendbejött, keveset is híztam, maradt ugyan plusz nyolc kiló, de úgy eloszlott rajtam, hogy a tükörben nem is látszik, csak a mérleg mutatja. A melleim persze szép nagyok, összességében egyelőre jobban nézek ki, mint a terhesség előtt, de még csak másfél hete szültem, szóval még az is lehet, hogy idővel visszajönnek a fránya aknèk, a mellem meg lógós lesz a szoptatástól. Majd kiderül…
2021. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!