Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szenved még alacsony...

Ki szenved még alacsony vérnyomástol?

Figyelt kérdés

32 hetes vagyok ez a meleg.... Menni alig bírok, balról jobbra csapodok, hányingerem van.

Kész vagyok ettől a melegtől.

De az sem megoldás ha egész nap fekszek attól is megőrülök.

Kinek mi vált be?


2021. júl. 27. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Zöld tea lehűtve és klíma. Én dolgozom közben, de csak a fentiekkel tudom észnél tartani magam.
2021. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, ha elhagyom a klíma által hűtött lakást, akkor rendesen rosszul vagyok, szédülök, izzadok, miközben ráz a hideg, hányingerem lesz és attól félek összeesek. Én várom az őszt, mint a messiást, és igyekszem mindent intézni itthonról, amit lehet, ha pedig menni kell valahova, akkor hazaérve rögtön egy gyors hidegzuhany, attól általában jobban leszek. Nem teljesen hideg vízzel persze, csak nagyjából hűtsön le.


29hkm

2021. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem alapjáraton nagyon alacsony a vérnyomásom, amikor terhes voltam, akkor meg a béka feneke alatt volt.

A sok ivás (hideg, citromos, mentás víz) és mozgás segített. Tudom, hogy nehéz magad rávenni egy sétára ha éppen elaludnál, de egy gyorsabb tempójú séta csodákra képes (na nem délben a 40 fokban).

Én most úgy csinálnám (ha nem dolgozol és nincs még idősebb gyereked), hogy reggel korábban ébrednék, elintézném amit kell (lehetőleg minél többet gyalog), a nagy melegben bevonulnék aludni, estefelé meg újra jöhetne egy kis mozgás.

Nekem ajánlották még, hogy sósabban egyek, de az nem vált be.

2021. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapjáraton alacsony a vérnyomásom, ha meleg van még lejjebb megy (ma pl 95/55öt mértem egy kv után)


Nincs klímánk, ellenben van egy örökmozgó 2évesünk akivel reggeltől estig kettesben vagyok.


Sokat pihenek, míg tudok tőle, mást nem tudok, csak számolni vissza a napokat, es várni a frontokat.


Utálomanyarat 😭😭


31hkm

2021. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!