Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3,2 mm x 3,5 mm szikhólyag...

3,2 mm x 3,5 mm szikhólyag 1,2 embrió sejthető. 6 hetes terhességnél ez nem jó igaz?

Figyelt kérdés
Ciklusom 26. napján volt pozitív az lh teszt. A júliuis 1-jei együttlétből fogant, máskor nem is voltunk együtt, tehát 28 napja.... Már kellen lennie szívhangnak is nem? Nagyon félek:(
2021. júl. 28. 18:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem kell feltétlen 6 hetesen lennie szivhangnak ám, lehet pont holnap vagy a következő órában már ott lett volna. Ebben az időszakban nagyon gyorsan fejlődik az a kis embrió, ám ha egy hét múlva sem lesz, akkor van okod keseregni, jelen helyzetben még nincs. Nyugi, bízz benne!
2021. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! Hosszú lesz ez az 1 hét😥
2021. júl. 28. 20:11
 13/21 anonim ***** válasza:
88%
Nekem 8 nappal a fogantatás után pozitív volt a teszt, mégis csak 1 héttel később volt szívhang. Ráadásul egy vetélés után, szóval extrán lett volna okom parázni. De mást már nem akarok mondani, azt hiszem minden hiábavaló, amivel próbálunk pozitív gondolkodásra ösztönözni.
2021. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy köszönöm a bíztatást. Most még annyira friss a dolog, hogy kell egy kis idő, hogy megnyugodjak. Holnap már biztosan jobb lesz.
2021. júl. 28. 21:16
 15/21 anonim ***** válasza:
Reméljük. És azt is, hogy minden rendben lesz.
2021. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2021. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon semmi nincs. Azóta voltam ultrahangon, 4,2 mm embrió szívhanggal, szabályos petezsák és szikhólyag, viszont az elmaradás továbbra is több mint egy hét. Nem lettem nyugodtam egyáltalán.
2021. aug. 11. 12:11
 18/21 anonim ***** válasza:
85%

Az én magzatom is kisebb az elejétől fogva, 10 nappal. És nem fogant annyival később a középidőtől. Minden rendben van vele, egészségesen fejlődik, és az orvosok sem akadtak fenn azon, hogy ennyi az eltérés a számított korához képest. 24. hetet tapossuk együtt.

Feleslegesen idegeskedsz, de látom hajthatatlan vagy. Bízom benne azért, hogy egyszer csak majd megnyugszol, akkor is ha végig "lemaradásban" lesz több mint egy héttel.

2021. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Olvastam egy csomót ilyen hasonló esetekről, külföldi oldalakon is (tudom, tudom, nem kéne...). Sajnos 80%-ban vetélés a vége a korai embrió fejlődési elmaradásnak.

Ma megyek ultrahangra este 17 órára, ma kiderül mennyit fejlődött 1 hét alatt. Jelentkezem majd.

2021. aug. 11. 13:24
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen, nem jó ötlet rémtörténeteket olvasgatni. Szorítunk nektek!
2021. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!