Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második császárnál van bármi...

Második császárnál van bármi különbség az elsőhöz képest?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal rosszabb volt a műtét, rosszul is lettem közben. Viszont a felépülés elképesztően gyors volt az elsőhöz képest, másnap már hajoltam, guggoltam, mindent csináltam.
2021. júl. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első az sürgősségi császár volt, elaltattak, férjem nem lehetett bent, sok vért veszítettem, nem lett a vágás se a legszebb és a kialakult vérszegénység miatt nagyon gyenge voltam az első héten, és 5 napig 2féle antibiotikum kaptam.

A második az programozott volt, semmi kapkodás, ébren voltam műtét közben és a férjem is bent lehetett. Minimális vért veszítettem, és azon kívül hogy a mozgás ugyanúgy fájdalmas volt a vágás miatt, de mivel ezen kívül minden ok volt, sokkal jobban viseltem.

Plusz az első gyerekünk kb csak rajtunk tudott aludni és nagyon hasfájós volt, a második meg kb csak enni kelt fel vagy ahhoz is kelteni kellett mert enyhe sárgaság miatt aluszékony is volt, szóval ki tudtam magam pihenni a korházban a második császár után.

2021. júl. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyon olyan volt.

Az elsőm pcs volt.

A 2. sürgősségi.

Nekem az altatás nem jött be (egész nap utána kába voltam)

De a seb ugyan úgy gyógyult, nem volt vészes egyik csástárom se.

Mindkettőnél már aznap lépcsőztem

2021. júl. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vannak összenövéseid azt feloldják.
2021. júl. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a második nagyon jó élmény volt és a felépülés is sokkal jobb és gyorsabb volt.

Az első sürgősségi volt a 36. héten lepényleválás miatt. Hajnalban arra ébredtem, hogy ömlik belőlem a vér. Gondolhatod…szinte sokkot kaptam. Elaltattak, a férjem nem jöhetett be, a babát csak egy pillanatra láttam amikor felébredtem. Tiszta ideg voltam, hogy minden rendben legyen.

Ő aztán extra has fájós volt. Napközben csak rajtam aludt, éjjel 10x kelt. De aztán 6 hónaposan elvágták és nagyon jó baba lett.

A második pm császár volt. Ég és föld. Nyugalomban befeküdtem a kórházba, semmi kapkodás. Ébren voltam műtét közben, a babát rögtön megmutatták, utána oda adták a férjemnek. Aztán a szobámba is bejöhetett a férjem, hozták a babát is, együtt töltöttünk egy csomó időt. Nagyon jó volt. Ő egy nagyon nyugodt baba lett. Csak evett-aludt. Kiegyensúlyozott, ez látszik rajta.

A felépülés is könnyebben, gyorsabban ment a másodikkal.

A hegem mind kettő után gyönyörű lett.

2021. júl. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
másodi kcsászárnál ha rendben van ott vágnak fel,ahol van régi heged is.felépülés jobb gyorsabb
2021. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!