Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet, hogy 6 hetesen...

Hogy lehet, hogy 6 hetesen már látszik a hasam?

Figyelt kérdés
Második terhesség amúgy. Eddig ebben nem hittem de tényleg látom. Ez puffadás lehet. Pedig azt nem érzem
2021. júl. 29. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
6 hetes magzat teljes hossza kb 1 cm. Hidd el , nem attól van hasad.
2021. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

7 hetesen volt 11mm a fiam...

6hetesen szerinted mi látszana?! Az a fél cm-s embrió?!

🤦‍♀️🤦‍♀️

Maximum fel vagy puffadva...

2021. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Puffadás. Teljesen természetes. Majd a 15. hét után kezd kiemelkedni a méh a medencéből. Addig nem a baba miatt látszik a hasad.
2021. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Csak fel vagy puffadva. Gondolj bele, amikor menstruáció előtt vagy 1-2 nappal vagy menstruáció alatt, soha nem puffadtál? Akkor is nagyobbnak tűnik a has, pedig nincs ott gyerek, csak közeleg a vérzés vagy épp megvan, és az ember felpuffad a hormonok miatt.
2021. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Én 2. gyerekkel tényleg éreztem már 9-10. hét körül, hogy szorít a nadrágom. 12-nél meg már látták a rokonok is ruhában. Lehet, hogy előbb fog látszani, de a 6. hetet kicsit korainak gondolnám.
2021. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Puffadás lesz szerintem. Nekem is volt.
2021. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Fura mert nem puffadtam mensi előtt sem

Köszönöm

2021. júl. 29. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én hasam is látszik, pedig nem vagyok terhes.

Ha most nagyobbnak látod a hasad, mint hat héttel ezelőtt, ez vagy érzéki csalódás (ha a ruháidat nem érzed szűkebbnek) vagy puffadás, esetleg hízás.

2021. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!