Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt után alap...

Kombinált teszt után alap Prenatest?

Figyelt kérdés

A kombinált teszt értékei nagyon alacsony kockázatot hoztak ki.

Viszont az orvos annyit mondott a baba nemét illetően hogy nagyon halvány tipp, hogy lány. Na azóta ezen kattogunk. Csak a 13. hétben vagyok és a 19. heten lesz a következő genetikai UH, ahol az ismerősök nagy részénél úgy feküdt a baba, hogy nem tudták akkor sem megmondani a nemét.

Gondolkodunk az alap Prenatesten emiatt és persze ha még más genetikai dolgot is néznek az is szuper.

Tudom, hogy jönnek páran, hogy ez hülyeség és várjunk a 19. hétig.

Mi a véleményetek?


Valaki megcsináltatta a Prenat a kombinált után, a baba neme miatt? :)


2021. júl. 31. 15:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy az alap Prena nem tartalmazza a nemi kromoszómák vizsgálatát. 😔
2021. júl. 31. 15:35
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha van annyi felesleges pénzed, hogy csak a neme miatt megcsináltass egy drága tesztet, hát hajrá.

De jobban jársz, ha elmész egy fizetős ultrahangra.

2021. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudtok várni, szerintem olcsóbb elmenni egy (másik) magándokihoz uh-ra ő hátha többet lát pár hét múlva :)
2021. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én Prenatest Optimumot kértem, de mindhárom csomag tartalmazza a baba nemét:


[link]

2021. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor felesleges volt a kombi, én azt nem csinálrattam, mert tudtam, hogy ezt fogom.
2021. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azt gondoltuk, hogy a kombinált teszt esetében megtudják mondani a nemét.

Lehet csináltatunk majd egy másik uh vizsgálatot, hátha…

Amúgy is csodálatos volt látni egészben és ahogy mocorgott. :)

2021. júl. 31. 16:07
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Én nem csináltam.Nem is lényeges.Ha még nincs meg a baba neve akkor is bőven van idő kitalálni,ha 18.uh-n tudjátok meg.Sőt..kb az utolsó hetekig van idő végleges döntést hozni.

Cuccokat én meg nem vennék nemhez kötötten előre.

(Pl ha lányom lesz se veszek pink cuccokat.Ha lesz is második és az fiú ne kelljen eladni/másikat venni,meg úgy amúgy is..).

Ruhákat meg végleg nem kell venni az első-masodik trimeszterben azt se tudja senki mekkora lesz a baba.


Szóval nem látom értelmét annak,hogy (ez most igazán rám vonatkozik,mert még én sem tudom) előbb megtudjuk a baba nemét.

Kíváncsinak kíváncsi vagyok de lesz elég vizsgálat így is.Én nem csináltatnék egy pár hét miatt.

2021. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Alap Prena is megmondja a nemét, de ezért tök felesleges megcsináltatni. Ha van kidobandó 75000 Ft-otok, akkor persze hajrá, nem foglak lebeszélni. Én azért csináltattam, mert a Down-ra nagyon rá voltam parázva. A következő gyerekemnél is megnézetem majd, de akkor már biztosan nem fogom kérni a nem meghatározását. Hogy ne tudjam annyira hamar. Nem olyan jó, mint hittem. Sokkal jobb lett volna izgatottan várni a 20. hétig legalább :/ Én megbántam.
2021. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Inkább Egy 4 vagy 5D 😊 látod is a babát, és nagyvaloszinuseggel látják a nemet is
2021. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is elèg egy 4-5d
2021. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!