Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatviz szivárgást jelző...

Lyoni kérdése:

Magzatviz szivárgást jelző betetrol vélemény?

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam 23 hetesen, mert vizes folyást tapasztaltam, de nekem nem jelzett be és a doki szerint is zárt a méhszáj. Baktériumot sem mutatott a színe, a tenyésztésen is negatív lett. Szóval szerencsére én csak a negatív eredményét tudom megerősíteni.
2021. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ha zárt a méhszáj akkor nem tud szivárogni a magzatviz? Mert én azt olvastam hogy tud.

A baktériumot hogy mutatja?

2021. aug. 3. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
A magzatviz szivárgást jelző betét gyakran téves eredményt ad. Én nem ajánlom. Ha felmerül benned, hogy szivarog a vized akkor a kórházban megnézik egy egyszerű vizsgalattal.
2021. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi befolyásolja még? Hogy gyakran téves?
2021. aug. 4. 07:10
 5/7 anonim ***** válasza:
De történt valami ami miatt azt hiszed, úgy érzed hogy a magzatviz szivárog? Nekem soha meg nem fordult a fejemben egyszer sem, itt meg majdnem heti szinten van ilyen kérdés, válasz. 🙄😳
2021. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem jelzett, de bakteriális vaginózisra.

A megváltozott ph-ra reagál.

Mert a magzatviznek 6,5 ph értéke (azt hiszem), és a betét 6,5-es vagy magasabb ph-nál jelez. Kékre vagy zöldre változik a színe.

BV esetén is lúgos irányba tolódik el a ph, tehát jelezhet a betét.

2021. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap csak úgy kérdeztem mert folyas volt, megnézte orvos, ma meg ilyen melegség vagy bizserges, zsibbadaserzes vagy nem is tudom mi éreztem a mehemnel a jobb oldalon és olvastam hogy medence tájékon korai burokrepedes jele lehet ha úgy érezzük mintha melegvizet öntöttek volna. De az a baj pontosan nem tudom mit éreztem de felálltam vagy oldalrafordultam akkor nem éreztem már és gondoltam jó lenne ilyen betét de így akkor nem mert nekem sokszor van fertozesem amit persze kezelnek.
2021. aug. 4. 15:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!