Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondtátok el a családtag...

Mikor mondtátok el a családtagoknak, barátoknak, hogy babát vártok? Megvártátok a 12 hetet vagy az első ultrahang után már elmondtátok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességet a nahyon közelieknek 7hetes uh után, többieknek 12hét után.

Második terhességet kb senkinek, mégis egy kórházban dolgozó ismerős megtudta, elpletykálta. Azt a babát 9hetesen el kellett venni, megállt a fejlődésben.


Most pedig a közelieknek 12, távolabbiaknak 18hét után

2021. aug. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Családnak 10. héten. Szerettem volna megvárni a 12. heti UH-t, de ez így nagyon adta, pont karácsony volt, összegyűlt mindenki, hát na, kár lett volna kihagyni :D Előtte azért, hogy biztosra menjek, elmentem magánba egy gyors UH-ra, csak hogy megnézzük, megvan-e még, és minden rendben volt, szóval be mertem jelenteni.

Barátoknak, kollégáknak csak a 12. hét után mondtuk el.

2021. aug. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimnek, tesóméknak pozitív teszt utàn 3nappal (és még 3teszt után). Anyósnak 8hetesen uh után, mindenki másnak 12hét után
2021. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
Az első UH után terveztük, viszont sajnos másképp alakult. Az első UH előtt pár nappal a szüleimnél voltam, amikor elkezdtem vérezni...gondolhatjátok, milyen lehetett, ugye rögtön ügyeletre mentünk, hát így tudták meg, hogy terhes vagyok. Sajnálom igazából, de mindegy, így alakult. Amúgy a babával azóta is minden rendben szerencsére.
2021. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%

En a pozi tesztet par baratnomnek es tesomnak mondtam el.

Szuloknek majd akkor tervezzuk ha uh n minden oke, szivhang is lesz. :) Egyebkent lehet kesobb mondanam el csak epp hazautazunk szabadsagra es ha rosszul leszek azt nem tudom eltitkolni :)

2021. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%

Az elsőnél egyből a teszt után a párom annyira örült,hogy egyből végigtelefonálta a családot hogy ő apa lesz,így elég gyors volt! :D

A barátoknak később kicsivel. :)

A második lombik lett,nála is hamar mivel tudták,hogy segítséggel lett,így tudták szintén hamar a közeliek.

A közeli barátok 9.hét után :)

2021. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%
Családnak pozitív teszt után.
2021. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!