Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti hasfájás?

Terhesség alatti hasfájás?

Figyelt kérdés
20+2hetes vagyok holnap megyek genetikára! Szóltam az orvosomnak voltam a korházban is mindenhol mindent rendben találtak,szerintetek ha rákérdezek a genetikán az nembaj? Vagy az a doki csak a dolgával foglalkozik? (korházba megyek) 2 magnosolvot+estére magnesii citrici 1db és még így is kellemetlen sajnos, de vannak tök jó napok amikor egész nap tudnék csavarogni!
2021. aug. 5. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
A hasfájás (ha az alhasat - méhet érinti, amire a magnézium miatt következtetek) szerintem természetes ilyenkor, sokszorosára nyúlik a méh, húzódik minden, nekem is fáj szinte mindennap, de nálam a legtöbbször elviselhető (szerencsére magas is a fájdalomküszöböm). Én ilyenkor mindig elképzelem, hogy tényleg egy élet növekszik bennem és készíti a kis helyet magának, úgy már nem is zavar a fájdalom. Az, hogy genetikain megemlítsd-e, orvosa válogatja, én magánban voltam, az orvos direkt kérdezte, hogy van-e bármilyen kérdésem, nagyon figyelmes, türelmes és segítőkész volt. De szerintem alapból is jogod van bárhol feltenni a kérdéseidet, ha valami foglalkoztat vagy aggodalommal tölt el.
2021. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál!Igen ott alul sokszor oldalt és a kislányom is elég intenzív hála égnek 🙏Sajnos én pont az a típus voltam mindig aki rögtön gyógyszert vett be ha valami fáj 😔 Édesanyám mikor terhes volt még korházba is feküdt neki is volt ilyen! Lehet genetika is kitudja, de mindig úgy félek 😔 énis magánba járok nagyon rendes a dokim, de mikor szintén megkérdezte és mondtam neki akkor annyit mondott szedjem a magnéziumot és azért pihenjek, de lehet az én rögeszmém de tök érdekes,hogy ennyire "fájdalmas" is tud lenni egy terhesség! 17én megyek hozzá, aztán ha így marad úgyis mondom neki!
2021. aug. 5. 20:10
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Igen, nekem is volt olyan alhasi görcsöm, hogy nem tudtam, hogy jutok haza az aktuális programról, már gondolkodtam, hogy valakit hívok, jöjjön értem, még a víz is levert. Én is csak most szembesülök vele mennyi nehéz pillanat is lehet egy várandósság során, mert nyilván mindig mindenhol csak a szép és jó dolgokat hangsúlyozzák, engem tényleg csak a kisbaba látványa és a tudat, hogy szépen növöget kárpótol ilyenkor, meg a tudat, hogy ez sem tart örökké. Kitartást neked és remélem javul vagy az orvos tud mondani valamit! 🙏🏻

(#1 újra)

2021. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy 💕 köszönöm szépen, ugyan ezt kívánom neked is! Te hol tartasz? Természetesen kibirok bármit csak neki ne legyen semmi baja nekünk Ő a legfontosabb első baba és már voltak vetéléseim! Én sokat pihenek, de most ház eladás és ház vásárlásba vagyunk plussz felújítás igy néha leizzadok! Hát hiába volt édesanyám ugyan így sose beszélt róla csak most szóval még szokom a dolgokat és igyekszem a lehető legjobban át élni a terhesség ❤️
2021. aug. 5. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Nyugodj meg kérdező,mert fáj a hasad az nem mindig csak rosszat jelent.jelenthet jót is,nálad csak nő méhed és nyulnak has szalagjaid
2021. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 ma voltam genetikán minden rendben van egy kis akrobata van a pocimban ❤️ igyekszem megnyugodni és pozitív lenni 😊
2021. aug. 6. 12:38
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Én most vagyok még csak a 15. hétben. Csak kb. mindent is elolvastam már a témában. 😄

(Első újra.)

2021. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, szeretném megkérdezni, azóta hogyan alakult ez a fájdalom? Ugyanez a problémám, csak nekem sajnos kifejezetten komoly fajdalmaim vannak. Ezerszer vizsgáltak, még kórházban is voltam megfigyelésen, de semmilyen szülészeti eltérést nem látnak. Most azt találta ki az orvos, hogy menjek neurológushoz. Már nagyon kivagyok… köszi, ha válaszolsz.
2021. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia😊 kérdés kiirása után is nagyon kemény volt sokat fájt a hasam még több magnesiumot szedtem és sokszor úgy éreztem még a saját dokim is hülyének néz!kemény volt! Aztan jött a harmadik trimeszter és mint akit kicseréltek,nem azt mondom, hogy rögtön elmúlt a fájdalom, de sokkalta jobban voltam! 17 nap múlva lessz a császárom, kemény hónapok voltak, de végre itt vagyunk a célba!kitartást neked, mi nők erősek vagyunk! Remélem átmegy hamar rajtad is 🙏
2021. nov. 29. 19:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!