Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor nol meg latvanyosan a mell?

Mikor nol meg latvanyosan a mell?

Figyelt kérdés
Esetleg mikor kell vagy kell e nagyobb melltarto?

2021. aug. 7. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak nem is nő meg egyáltalán. Csak akkor vennék, ha már kezd szűk lenni, amit hordok. Ez annyira bizonytalan, hogy nem kell betárazni belőle.
2021. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Változó. Ha már szűknek érzed, akkor vegyél nagyobbat. A tesztelés előtti napokban csak feszülést éreztem. De pár hét múlva már teltebb volt, de még nem kellett nagyobb melltartó. Most 12 hetes vagyok, de nem sok melltartó jó a régiekből.
2021. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
5 hetes vagyok duzzadt erzekeny de nem nott olyan huuu de mekkorat😅
2021. aug. 7. 21:53
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
75/A mellem van .Vártam a nagy szoptatást és elképzeltem egy jó kis Bset magamnak. Hát nem jött be. Szóval nem biztos ,hogy változik.
2021. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem nőtt a mellem az első gyerekemmel sem, és most sem mondanám szemmel látható változásnak

Talán most valamit ennél a terhessegnel... De nem annyira hogy huuuu

2021. aug. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt nekem semmit nem változott, ugyanazokat a melltartókat hordtam, mint addig. Szülés után pár nappal ahogy belövellt a tej, na akkor hatalmas lett. 10 hónapig szopizott, most pedig már újra a régi melltartóimat hordom.
2021. aug. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem is fogsz giga bögyöket növeszteni.. 🙄 Max 1 méretet változik.
2021. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat kar, lehetne kicsit nagyobb😅🤣
2021. aug. 8. 08:41
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

😂 Gondoltam, hogy ez miatt kérdezed.

Nem feltétlenül változik a méret. Mindenesetre nehezebbnek tűnik majd szoptatás elején.

2021. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem szoptatáskor volt az a nagyon látványos növekedés.

Addig csak duzzadt volt.Szülés után 2 nappal fel sem ismertem,hogy az az enyém.

Közel akkora is maradt,bár ne hidd,hogy az olyan jó.Kicsit megereszkedett.Nem olyan szembetűnő,de engem zavar. ><

2021. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!