Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesség viszont...

7 hetes terhesség viszont csak 6+1 naposnak felel meg uh alapján. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Petezsák 22x12 mm, szikhólyag 3,7 mm, crl: 4,2 mm, szívműködés van.
2021. aug. 10. 09:45
 1/6 A kérdező kommentje:
A fogantatas biztos mert LH teszteltem, nem lehetett később
2021. aug. 10. 09:46
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Ezt most még nem lehet megmondani, későbbi uh-kon fog látszani, hogy fejlődik-e rendes ütemben vagy esetleg nő az elmaradás. Mellesleg én is lh teszteltem és még középidős fájdalmam, nyákom is van, erre az egyik gyerek ovu előtt a másik ovu után fogant egy ~héttel.
2021. aug. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk nem lehet ilyen, mert csak 2x voltunk együtt abban a hónapban
2021. aug. 10. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Az oké, hogy 2x voltatok együtt...

De nem abban a pillanatban fogant... még talalkozniuk kellett, elvándorolni a méhbe, beágyazódni.. ez több nap. Nem.a szex pillanata számít 🤦‍♀️

2021. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
A beágazódásig 5-12 nap telihet el a megtermékenyüléstől. Ha kiszámolod, ebben pont benne van az a 6 napos különbség, amit mértek nálad. Később kiderül, hogyan fejlődik tovább.
2021. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha fejlődik a magzat akkor,a következő ultrahangon kiderül mennyi idős a terhességed
2021. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!