Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a terhelt...

Normális, hogy a terhelt cukor alacsonyabb, mint az éhgyomri?

Figyelt kérdés
A terhelés alatt sem éreztem különösebben semmit, hányingert sem és szédülést sem. 4 tizeddel lett alacsonyabb a terhelt érték.
2021. aug. 11. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, kicsit nagyobb eltéréssel. 0 perces 3.9, 120 perces 3.1.

Direkt konzultáltam endokrinológus-diabetológussal aki nem tulajdonított nagy jelentőséget neki.

2021. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A terhesség inzulinrezisztens állapot, attól van ez. Figyelj oda, hogy lehetőleg többször keveset étkezz és lassan felszívódó szénhidrátokat fogyassz, hogy ne essen le a cukrod.
2021. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5.2 volt az ehgyomri és 4.9 lett a terhelt. Azt mondták, okés.
2021. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan mennyi a két érték? Az első válaszoló durván hipozott a két óra végére, ezzel foglalkozni kellene. De ha 4,9ről lett 4,5 az még nem vészes, egyél gyakran, hozzáadott cukor nélküli ételeket és teljes kiőrlésű, lassú felszívódású szénhidrátot
2021. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. Ezek pillanatnyi értékek, nem túl mérvadó.

Volt már 2.9 a 0. percesem is ami után 4.4 lett a 120 perces.

Akkor meg az elején “hipoztam durván”. Érdekes, mégis kutya bajom és a szakorvos se repült rá, akivel beszéltem. Sőt a nőgyógyászom is rendelkezik endokrinológus szakvizsgával, neki se szaladt fel a szemöldöke. (Tudom biztos hülyék és váltsak) 😁

2021. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5.1 az éhgyomri mindig, nem tudom, hogy tudott így beállni, de kb 10 éve nem volt se magasabb, se alacsonyabb. 😄 Az első gyerkőccel 4.5 volt a 2 órás, a másodikkal 4.7, mindkettőre azt mondta a dokim, hogy tökéletes.
2021. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4,4 az éhgyomri, 4,0 a 120 perces terhelt :)
2021. aug. 11. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!