Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 8 hetes terhes....

Holnap leszek 8 hetes terhes. A terhességi tüneteim szinte teljesen megszűntek és a testhőm is lejjebb ment Ez bajt jelent?

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam dokinál. Ott mindent rendben találtak. Megfelelő volt a mérete, pontosan a korának. Erős szívhang is volt

Már az uh előtt egy két nappal elmúlt a hányingerem és a gyomor égésem

Mostanra a mellem is alig fáj. Ami megmaradt az a mindjárt megjön érzés, de az sem mindig

A testhőm is lejjebb ment 37ről vagy fél fokkal. Igaz én ezt napközben szoktam nézni

Kissé aggódom. De hétfőn volt uh ahol minden rendben volt. Dokim szabadságra ment


2021. aug. 12. 08:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem, örülj neki, hogy nem hányod ki a beled is vagy szenvedsz egész nap a gyomorsavtól. A tünetek megszűnése vagy esetleg hiánya nem jelent SEMMIT.

Amíg nem vérzel és nincsenek erős görcseid, ne aggódj mindenen... mert hosszú lesz ez a terhesség. Hát még ha megszületik.

2021. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam a 8.hét végén.. Minden tünetem megszűnt, olyan volt, mintha egyáltalán nem is lettem volna terhes. Elmentem dokihoz soron kívül, nem volt semmi gond.🙂

Most vagyok a 24 hetes az ikrekkel.

2021. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Nekem a 9.héttől lett kellemes a terhesség.
2021. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
nagyon jot jelent,normális kérdező nincsen baj
2021. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
1-es válaszoló nem értek egyet, nekem totál megszűnt minden, engem is nyugtattak, nem véreztem nem görcsöltem, és missed ab lett. :( Persze ez nála lehet nem így lesz, de ne ringassuk abba hogy ha nem vérzel és nem görcsölsz semmi baj, mert engem is ezzel nyugtattak.
2021. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem azért múltak el a tüneteid utolsó. Amúgy is elmúlt volna. Sokaknak a műtét után is megmarad mert nem egy csapásra tűnik el a vérből a hcg ami okozza.

Te meg ne riogasd feleslegesen…

2021. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Huh okos vagy :D Akkor miért múlt el? Szerintem én jobban tudom mit történt velem ;)
2021. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Juj, te még okosabb vagy 🤦🏻‍♀️

Akinek nem halt el az embrió de elmúlt, miért múlt el? Akinek ki se alakul, de végigviszi a terhességet és egészséges gyereke születik az miért van?

2021. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Én leírtam a saját történetem, ha te átélted és nem múltak el a tünetek akkor egyet értek, ha nem élted át, akkor fogalmad sincs róla, oké?:) Lezártam a témát, ennél azért intelligensebb vagyok hogy itt veszekedjek idegenekkel, egyszerűen leírt a SAJÁT tapasztalatom, nem pedig a tankönyv szerinti dolgokkal vagánykodok :)
2021. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Nálam is volt ilyen az elején, minden tünetem megszűnt 3 napig, mondtam is a dokimnak. Ő azt mondta, hogy előfordul ilyesmi, de nem örülünk neki. Nyilván azért mondta, mert a tapasztalat az, hogy bajt is jelenthet.

Nálam 3 nap múlva visszatért a hányinger...életemben sosem örültem ennyire hányásnak, mint akkor. 😁😆 Ezután marad az émelygés, hányás egészen a 12. hétig.

2021. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!