Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki tovabb hordja a babajat...

Aki tovabb hordja a babajat min kiirt annak tenyleg nagyobb a valoszinusege hogy valami baja lesz?

Figyelt kérdés

Elso babas vagyok 10 napon van kiirtig

Olyanokkal ijeszgetnek hogy ne hordjam tul mert akarmilyen rendellenesseggel vagy akar agyverzessel is szulethet? Allitolag nagyobb a valoszinusege, ez igaz???? Tapsztalatok?? Kicsit megijesztettek :( ellenszenves komit nem kerek


2021. aug. 13. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Annak nagyobb az esélye ilyenkor, hogy belekakil a magzatvízbe és ha azt utána megissza az lehet veszélyes, de én úgy tudom a 40. hét után 2 naponta ellenőrzik is emiatt a magzatvizet. Más veszélyről én nem hallottam.
2021. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező én szerintem, ez hülyeség semmi baja nem lesz babának. ilyenkor a babák híznak még. Nagyon sok baba születet tul hordással és egészségesek életképesek. tulhordásos és az időre születet baba között, különbség nincs. tulhordás és a terminus tul lépés nem ugyan az. kérdező, te megszülsz ki irt napig, nem hordod tul tipp csak
2021. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!

Enis remenykedem benne hogy kiirt elott megszulok mar nagyon nehez a hasam es faj a hatam gorcsim is szoktak lenni menszesz szeru essss nem utolso sorban nagyon hamar elfaradok :(

Ezek lehetnek joslok igaz?

2021. aug. 13. 11:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ez terheséggel jár. Kérdező:Könnyü, gyors szülést.


Kérdező a jósló fájás máshól fáj,mitn a szülési igazi fájás, a jósló fájás elmulik magátol,pihensére,zuhanyzásra.az igazi fájás nem

2021. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy az első is írja, a magzatvízbe kakilás szokott ilyenkor leginkább veszélyes lenni, de ezt azért ellenőrzik. Én 7 nappal hordtam túl, a végén már nagyon alaposan ellenőriztek, semmi baja nem lett, a magzatvíz is tiszta volt, most már 22 hónapos nagyfiú. :)
2021. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Terminus túllépés az nem probléma. :)

Túlhordás esetén, ami a 42. héttől van, tényleg megnő a kockázat.

2021. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a 41.héten indították. Semmi baja nem lett a babának. 10/10-es apgarral született. 10 óra vajúdás után, császárral. 2x volt a zsinór a nyakán, ezért is döntöttek inkább a császár mellett.
2021. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megszültél azóta kedves kérdező? ☺️
2021. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen 18-an 🥰 39 hetre
2021. szept. 2. 05:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok sok boldogságot kérdező kérdésed ki irása után nem sokáig voltál ebyne. kérdésed után 5 nappal szültél meg hamar ment
2021. szept. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!