Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan ,aki biztosan a...

Van olyan ,aki biztosan a progi kúptól vérzett mert felmart?

Figyelt kérdés
13+1 hkm vagyok, és barnazni kezdtem megint. Genetikai uhn voltam tegnap, minden rendben, szonografus hölgy szerint a progi kúptól van, azonnal hagyjam abba. Dokim azt mondja hogy fokozatosan hagyjam abba. Este felraktam, éjjel megint vereztem. Érzésre is olyan mintha égne kicsit. Járt már valaki így? Légyszi ügyeletet ne is említsètek, 3x voltam bent, érdemben segíteni nem tudtak. Baba meg tegnap volt teljes körűen megvizsgálva...

2021. aug. 14. 03:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyászod mit mond?

Nekem azt mondta, hogy a 12. Hétig használjam és utána fokozatosan hagyjam abba. Ilyenkor már a placenta átveszi a termelést és nincs szükség pótlásra. Azt nem tudom, hogy a vérzés okozhatja e.

2021. aug. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt mondta nekem is. De éjjel megint vereztem tőle
2021. aug. 14. 07:23
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Menj vissza, és kérj receptet szájon át szedhető progeszteronra.
2021. aug. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Keddig remélem kibírom nélküle, előbb nem tudok menni
2021. aug. 14. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!