Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól számitjak a terhesség...

Mikortól számitjak a terhességi heteket?

Figyelt kérdés
Én ugy szamolom,hogy 4 hetes terhes lehetek,de minden orvos az utolso menstruacio elso napjatol szamolja a terhesseget..ugy kijönne,hogy a hatodik hétben vagyok...Összezavarodtam,nem vagyok képben,hogy most akkor mikor kellene mennem orvoshoz,mikor fog verni a baba szíve.(hamarabb nem akarok menni)...A négy hetet én az ovulaciotol szamoltam ki...
2021. aug. 19. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó menzesztől számolnak mindenhol.

Az ovuláció időpontja nem 100%,a havi vérzésé viszont igen.

2021. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Augusztus 6.-an kellett volna megjönnie,es 9.-én teszteltem pozitivat...
2021. aug. 19. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó menstruációtól számolják, aszerint menj vizsgálatokra.
2021. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden orvos így számolja, úgyhogy tedd te is. Igen, logikátlan, de a ciklusodban ez a fix időpont, nem az ovu. Ha biztosra akarsz menni 7. hétre foglalj időpontot, mensitől számítva.
2021. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az senkit nem érdekel, mikor fogant (ha egyáltalan te pontosan tudod?!), illetve az sem érdekel senkit, mikor kellett volna megjönnie.


Utolsó mensi a mérvadó.


De googléba beírod, terhességi kalkulátor, ott beírod az utolsó mensidet, ki fogja adni hol tartasz, mikorra várhatod.


7-8.hét elött meg felesleges dokihoz menni.

2021. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!