Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy dudor a bugyi vonalának...

Nagy dudor a bugyi vonalának környékén mit jelent?

Figyelt kérdés

36. hetes terhes vagyok és a minap felfedeztem a bugyi vonalának környékén egy dudort, ha körbetapintom, akkor a bőr alatt olyan dió nagyságú a dudor.


A kérdésem, hogy ez csak egy begyulladt mirigy, ami előfordul terhességnél vagy valami teljesen más és egyáltalán nem szokványos?

Érdekel még, hogy ez nőgyógyászati probléma vagy inkább bőrgyógyászhoz kéne fordulni? Holnap ugyanis egyből dokihoz fordulnék vele.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. aug. 19. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sérv volt. Szülés után sem múlt el.
2021. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hasadon van, sérv lehet. Ha combtőben akkor nyirokcsomóra tippelek. Ha még lejjebb és lilás, akkor visszér. Szerintem háziorvoshoz menj vele.
2021. aug. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem combtőnél volt a bugyi vonalában, sérvként diagnosztizáltak. Az 5. hónap végén jelent meg. Ha sokat pihentem visszább húzódott, ellenben, ha sokat gyalogoltam, álltam jobban kidudorodott. Szülés után elmúlt, nem kellett műteni. Terhesség alatt ellenőrizte sebész is.
2021. aug. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
háziorvoshoz menny ő biztosatm ond
2021. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!