Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt miért kezdett...

Terhesség alatt miért kezdett el lógni a mellem?

Figyelt kérdés

Az elején be volt durranva, megnőtt, ki is repedezett, most meg kb üres lógó tejes zacskóra hasonlít, és “lóg” a pocakomra. :(

Nagyon szomorú vagyok, pedig mindig használtam melltartót/sportmelltartót…

Ez normális amúgy?

Első babás vagyok, és mindenre szàmítottam a testem átalakulásàval kapcsolatban, csak erre nem! 🙈


2021. aug. 20. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

És ez még csak a kezdet...


Nem akarlak elkeseríteni, de egy életszakasz lezárult és egy új kezdődik. Az Instamamik tökéletes képeinek kamujára nem kell adni, senki sem ugyanolyan szülés után, mint előtte volt. Ez illúzió.

2021. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, nem is az agyon szerkesztett képekre adok, csak nem gondoltam, hogy a melleim már terhessèg alatt is ennyire megereszkednek.
2021. aug. 20. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is rálapul a hasamra, rengeteget nőtt, 75B-85B-C. Az elsővel kb.másfél év alatt visszaállt az eredeti formájára mindenféle kezelés nélkül. Most 28 hetes vagyok, nem tudom mennyit változik még.
2021. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vissza áll ha nem szoptatsz már.terhesen megnő nagyra
2021. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!