Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtétek el megvenni a...

Mikor kezdtétek el megvenni a babacuccokat?

Figyelt kérdés

Babaszoba bútorokat,

Kiságyat,

Szükséges dolgokat,

Babakocsit,

Ruhákat.

Hányadik héten kezdtétek el beszerezni a dolgokat?

Nem szeretnénk az utolsó 2 hónapra hagyni mindent mert apránként egyszerűbb lenne.



2021. aug. 29. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
12. Hét után és az elején érdemes mert most már meg se tudok mozdulni így a vége felé 😅
2021. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiságy 33. hét

Babakocsit 24.hét

Ruhákat folyamatosan kaptuk innen-onnan, nem kellett venni

Egyéb kisebb dolgokat babakellékek, szoptatós dolgokat 30. hét után folyamatosan

2021. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
A 20. héttől az első gyereknek, a másodiknak az elsőtől már egy csomó mindene megvolt de neki kb a 12. héttől miután megkaptuk a Prena eredményét már elkezdtük apránként, nyugis tempóban megvenni a dolgokat amik még kellettek, hogy az utolsó egy hónapban már csak mosni, rendezkedni, fejben készülődni kelljen és ne rohangálni.
2021. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél 36 hetesen

Most ma töltöttem a 35öt, jövőhéten állok neki.

2021. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Babakocsit a 36. héten rendeltük meg, mert külföldről hozatta a bolt. Minden egyebet a 38. hét után.
2021. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Babakocsit, kiságyat 33.héten vettük, a ruhákat mindig ha megláttünk valami cukit akkor vettünk.
2021. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisagyat 6.honapban,babakocsit 7.honapban. ruhakat fokozatosan,20.het utan,mivel akkor tudtuk meg a nemet. :)
2021. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első babánál a 30. héttől kezdtünk nagyobb dolgokat vásárolni, előtte csak apróságokat vettünk.

Most, a másodiknál csak ruhákat, és babaápolási cuccokat kellett vennünk. Előbbieket a 15. héttől kezdve szereztem be, használtan, ha láttam valami igazán jót/tetszetőst, akkor megvettem.

Utóbbiakat meg a 26. hét környékén letudtam.

2021. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

20. Héttől vásárolok apránként. Többnyire használt dolgokat keresek, így akkor veszem meg, ha épp találok jó ajánlatot.

A nagyobb dolgok megvannak (babakocsi, hordozó, ágy, pelenkázó)

Amit új állapotbana veszek meg, azt pár héten belül tervezem megvenni.

27 hetes vagyok.

2021. aug. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem sietjuk el, majd a 30het után amikor már nagy eséllyel életben marad ha megszuletik. Előző babanal 17 hetesen néztem ki a babakocsit, aznap elindult a vetélés.
2021. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!